Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » 8. -os vagyok. A mi sulinkba...

8. -os vagyok. A mi sulinkba 8 osztalyosok keringozni szoktak . Va egy fiu akivel szeretnek tancolni. Mit tegyek?!

Figyelt kérdés
Szeretnek azzal a fiuval tancolni,viszont nem az a tipukus nagyszaju csaj vagyok.... Elobe felek tole megkerdezni.. Arra gondolzam hogy uzenetebe valahogy irok neki... Persze nem azt hogy veled akarok tancolni,mer azt megis csak egy fiunak kell megkerezni.. Csak utalni akarok... Es otletek? Higyan utaljak ra ???
2015. szept. 1. 14:36
 1/4 anonim ***** válasza:

beszélgess vele és hozd szóba a táncot és, hogy nincs partnered, persze nem muszáj egyből mind2-t közölni...


22F

2015. szept. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Én is igy voltam 8ban...de mikor osztályfönök közölt velünk a párokat és olyan pár jutott volna nekem aki háát nem passzolunk ... szoltam neki hogy nem értek egyet a döntésével és így megkaptam a leghelyesebb fiút az osztályból...

úgy hogy szertintem tudasd valami módon azzal a fiúval, h szeretnéd ha veled keringőzne.:)

2015. szept. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az utalás legyen elég egyértelmű, és mehet szemtől-szembe. Pl. úgy, hogy "van-e kedved velem keringőzni?" Ha érti a célzást, akkor úgyis ugyanaz jön le, mint a nyílt kérdésből, azaz, hogy vele akarsz táncolni. Ha nem érti, akkor meg lehet, hogy lemaradsz róla. Ez egy teljesen ártalmatlan kérdés, viszont sok mindent tisztáz, nem kell tőle félned.
2015. szept. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom! Csak felek megkerdezni mert o az a "menobb" fiu es felek. Hogy nem anyira meno csajjjal tancolna!:( es utana meg tok kinos lenne ha nemet modnana ...
2015. szept. 2. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!