Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez miért van? (Többi lent)

Ez miért van? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Szóval most vagyok 8. Osztályos. Van egy legjobb barátnőm aki egy másik osztályba jár, már 2 éve nagyon jó barátok vagyunk, de sokszor nagyon lekezelő tud lenni a stílusa, és sok mindenen megsértődik.Ha érdeklődök felőle, akkor van amikor elégge flegmán válaszol, mintha azt akarná üzzeni, hogy, te meg minek szólsz hozzám. Barátkozni, nagyon szeretek, de eddig csak az osztályomban tudtam a legtöbbet barátkozni, kevés sikerrel. Senki sem utál, de félek, hogy ez csak azért van, hogy ha kell lemásolhassák a leckét, és én buta mindig odaadom. Nem voltak eddig sikeres barátságaim, pedig én mindig mindenkit meghalgatok, ha próblémaja van az illetőnek segítek neki, és támogatom, közbe tudom, hogy ez fordítva nem igazi. A mostani LB nem is nevezhető LB-nek. Undok és nagyon megtud bántani. Nem tudom, mit tegyek? Hol találjak jó barátot? Várjam a gimit vagy kezdjek keresési hadműveletbe? Aki normális választ ír abnak nagyon köszönöm.

2015. szept. 7. 20:10
 1/3 anonim válasza:
81%
Nem létezik olyan hogy jó barát!! Csak ideig-óráig... Pár évig.... De előbb-utóbb hátba szúr. Csakis a családban lehet bízni abból is a közeliekben, anya, apa, tesók. Akik meg csak kihasználnak azokat ki kell selejtezni és kész. Van olyan hogy haver, azzal lehet hülyülni, bulizni, csajozni, szórakozni. Minden másra ott a család!!! Ez tapasztalat!!!
2015. szept. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Lány vagyok, nem csajozok a haverokkal!!
2015. szept. 10. 21:47
 3/3 anonim válasza:
Az tökmindegy... A lényeget csak érted...
2015. szept. 11. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!