Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tudnátok segíteni? (lent)

Tudnátok segíteni? (lent)

Figyelt kérdés

A segítségeteket szeretném kérni,hogy hogyan lehetnék komolyabb?És most nem szeretnék olyan kommentet,hogy maradj amiljen vagy mert nem tehetem!!!

Az osztályunkban már ki vagyok közösítve,és bármi hülyeséget csinál valaki már elröhögöm magam!

Van az osztályunkban egy fiú aki bármit csinál nem lehet rajta nem röhögni ő az osztály bohóca és azt mondják,hogy aki elröhögi magát rajta az idióta,és természetesen én nevetek :( szóval tudnátok valami tanácsokat adni,hogy ha nevetek is legalább ne látsszon,hogy a szám felgörbül! vagy valami videót ahol mutat pár tanácsot? Köszönöm előre!



#nevetés #komolyság #RÖHÖGŐGÖRCS
2015. szept. 12. 22:02
 1/4 anonim válasza:
nem
2015. szept. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
gondolj rossz dologra amugy én is igy vagyok de ne törödj senkivel szerintem az osztályod a bolond hogy ilyen muják
2015. szept. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Gondolj, bele abba, hogy neked sem esne jól, ha kinevettnének, ezért, ha ezt észben tartod, akkor te sem fogod kinevetni őt :)
2015. szept. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek!
2015. szept. 14. 19:16

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!