Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti mit tennétek a helyemben?

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Egy nagyon régi barátom, akivel anno azért jártunk egy azon helyekre, mert hittünk egy olyan eszmében, ami tulajdonképpen a becsületről, hazaszeretetről, testedzésről, tanulásról és antidrogról szól. Egyszóval egészséges önfejlesztés egy egészségesebb társadalomért, tekintve a mai fiatalságot, meg a sok lecsúszott emberkét. Azóta a barátom olyanná vált aki/ami ellen volt és már engem is próbált nem egyszer lerántani a lejtőn. Segíteni sajnos nem tudok rajta, már próbáltam, észérvek nem hatnak rá, úgyhogy nem tudom mi legyen. Bőven 30 felett van, de viselkedésre meg még olyan, mint egy kamasz.

2015. szept. 13. 15:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Még annyit tehetsz(de ezt én nem szoktam tenni) hogy választás elé állítod.


Én félre állnék a helyedben. Főleg akkor ha már próbáltál erőfeszítéseket tenni érte.

2015. szept. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, én is erre gondoltam. Én 24 évesen elértem azt, hogy középvezető legyek egy cégben, mert már középiskola után benőtt a fejem lágya és első sorban a karrieremre koncentráltam és emellett feltudtam építeni egy komoly párkapcsolatot, amelyben a mai napig is harmóniában élek a párommal. A féktelen bulizás nem vezet sehova sajnos.
2015. szept. 13. 19:47

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!