Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol tudnék normális értékrendű...

Hol tudnék normális értékrendű emberekkel ismerkedni? /bővebb lent/

Figyelt kérdés
Tudom láttam egy-pár ilyen kérdést, középiskolás fiú vagyok, de sajnos elszomorító a helyzet, lányok többsége hogy is fejezzem ki finoman magam "örömlány" a mentalitásúak, akik meg esetleg "normális" lenne ők meg kihasználják az embert (személyes tapasztalatom is van engem is megpróbáltak kihasználni, (jaj nem értem a feladatot megtudnád csinálni nekem stb...) láttam hogy az egyik fiú bedőlt neki) a fiúk meg ilyen tipikus menő gyerekek (de én most nem fogok velük "menősködni") Vannak normális fiúk is az osztályban csak ők nagyon kevesen vannak (2-3 fő). A Facebook-ban nem bízom, hallottam az ilyen csoportokban sok a hamis profil, kerestem is magamnak hobbit táncolni szerettem volna csak sajnos botlábú vagyok. :) :) Tehát tudnátok olyan helyeket/hobbit mondani ahol magam fajta emberekkel tudnék ismerkedni? Előre is nagyon köszönöm! :)

2015. szept. 13. 19:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Könyvtár, valamilyen klubb (sakk, könyv, stb.), esetleg iskolai szakkör (matek, vagy ami érdekel). Mondanám a balettot is, de az gondolom nem kifejezetten érdekel.:D
2015. szept. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Kezdjük azzal, hogy mi számít normális értékrendnek?
2015. szept. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Hát nálam normális értékrendbe az számít aki nem úgy viselkedik mint ahogy fent írtam :)
2015. szept. 13. 19:47
 4/4 A kérdező kommentje:
Ha valaki tud egyéb helyeket írni (ami nem hülyeség :)) az nyugodtan írhat :) :) Előre is nagyon szépen köszönöm! :)
2015. szept. 13. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!