Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Normális hogy a legjobb...

Normális hogy a legjobb barátnőm ilyeneket mond mert ezekkel nagyon megbánt?

Figyelt kérdés

3 hete van egy új barátom (mármint párkapcsolatom)

Történt egy kis incidens, elég mélyen flörtölgetett egy volt szexuális partnerével, amit én meg tudtam.

Persze barátnőmnek elmondtam.

A fiúval megbeszéltük hogy rendben, több ilyen nem fog előfordulni.

Na és a barátnőm, folyamatosan mondja nekem hogy így átver úgy átver, szemét, hagyjam békén, úgyis megy a másik csajhoz, nálam meg csak pihen, és kihasznál, és el dob majd mint egy rongy babát.

Nekem nagyon fáj amiket mond.


Miért nem érti meg hogy ezzel nekem okoz bántást?


2015. szept. 23. 15:38
 1/8 anonim ***** válasza:

csak nehogy igaza legyen...


22F

2015. szept. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hát a legnagyobb rágalomnak is van valóságalapja és ez lehet nem is puszta rágalom.. sztem kicsit érdemes lenne utánanézni ,kérdezni.
2015. szept. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Normális, mert az ilyen pasik nem javulnak meg... aki szexpartnereket tartott régen, az ezután is fog amint alkalma lesz rá. Nem is értem miért vagy ilyen pasival. Flörtölget mással miközben veled van... nagyon tisztelhet. A barátnőd észreveszi ezt gondolom, te nem, mert te a jót próbálod látni a pasiban aki tetszik neked.
2015. szept. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az ilyenek nem nagyon változnak. Sajnos van egy haverom aki a csaja mellett b..a a volt nőit, nem csak egyet,többet. Behazudja,hogy haverjával buliznak vagy dolgozik közben a nőket baszogatja.Ő mindig ilyen volt. Nem bírt párkapcsolatban lenni és egy nővel lenni. Max 40 éves koruk körül talán, TALÁN benő a fejük lágya.

Barátnőd szerintem meg akar téged védeni. Ha egyszer megtette,hogy téged nem tisztelt és flőrtölgetett. Semmi garancia sincs,hogy még egyszer ez nem fog előfordulni.


Oké adtál egy esélyt neki,persze az jár mindenkinek.Csak az ördög sosem alszik.

2015. szept. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Látod, a legjobb barátnődnek nem hiszel, a te agyadat is úgy elkábította 3 hét után ez a srác.. ne legyél naiv, szerinted ha 3 hetes kapcsolatban már másfelé kacsintgat mi lesz veletek...? Barátnőm nem bántani akar, hanem felnyitni a szemed..
2015. szept. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
bocsi, barátnőd :D
2015. szept. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Milyen mélyen? :)

Lehet, hogy a barátnőd megbánt, de legalább őszinte. Esetleg beszéld meg Vele, hogy érted, hogy aggódik érted (és bocs, de valószínű kicsit hülyének néz, ami nem teljesen alaptalan, hiszen legtöbben, köztük férfiak szerint sem változnak az ilyen férfiak, sőt jövök plusz egynek aki ugyanezt mondja), de Téged ez bánt. Ne mondja minden nap. Ha majd igaza lesz, akkor mossa meg még egyszer a fejedet és ha legközelebb bármi ilyesmit elhinnél egy pasinak akkor rázzon meg és emlékeztessen erre az esetre.

Én is volt már, hogy sokszor elmondtam valakinek, hogy ne fusson a másik után. Persze, nem voltam népszerű és majdnem rá is ment a barátságunk.. de örülj, ha nem ismered az érzést, amikor előre tudod, mi fog történni és szeretnéd ettől megóvni a másikat. Ma már tudom, hogy nem lehet és nem is kell. A barátnőd még nem tudja ezt. Lehet, megtanulja, lehet, hogy nem.

2015. szept. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

A barátnődnek igaza van, szerintem csak meg akar védeni a csalódástól.

Az ilyen pasik nem változnak,nem szabad bennük megbízni.

A te döntésed mit szeretnél, egyetértek a barátnőddel, de ha nagyon bánt téged ez akkor beszélj vele erről.

2020. júl. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!