Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért hív így mindig?

Miért hív így mindig?

Figyelt kérdés
Egyik ismerosommel nehany napja ismertuk meg egymast, azota facebookon szoktunk beszelgetunk. Es allandoan ugy hiv, mintha a birtokaban lennek. (pl.: ha Anna a nevem, Annamnak hiv) Mig masokat normalisan hiv. Miert? :( Lehet kicsit tulreagalom, de engem zavar.
2015. szept. 27. 19:20
 1/4 anonim válasza:
Engem a legjobb barátom hív ilyen módon. Sőt még engem csibémnek, csillagomnak, íletemnek, kicsimnek meg babámnak is hív. Sőt még amikor találkozun engem szorosan magához ölel. Én egy jó ideje többet érzek iránta mint barát. De ennek ellenére én félek elmondani hogy én mit érzek.
2015. szept. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy o is tobbet erez.:)
2015. szept. 27. 19:40
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez roppant érdekes kérdés amúgy, mert velem 2 barátnőm (értsd, mint sima barát, szintén nő vagyok) is csinálta ezt illetve a főnököm (szintén nő). Egyikünk se táplált irántam romantikus érzéseket, szóval ez részemről kizárt.

Engem nem zavar amúgy, de tényleg érdekes lehet, hogy mi áll emögött.

2015. szept. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Legjobb barátnőm (én is lány vagyok) hív : életem,drágám,szívem,babám,cicám,nevemet becézgeti. Ettől ő nem leszbikus vagy nem szerelmes belém. Van akik így beszélnek. Nekem barátságunk elején fura volt,azt hittem hogy leszbi a csaj,bár nem zavart volna.De fura volt. Most már megszoktam és még néha is drágámozom :DDDDD
2015. szept. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!