Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mihez kezdjek? Hogyan tudnék...

Mihez kezdjek? Hogyan tudnék másik suli a atmenni? Tudnatok ajanlani pesti sulikat?

Figyelt kérdés
Sziasztok 15 eves srac vagyok es az a helyzet hogy joban voltam egy lannyal mondaddig mig egy titkot meg nem osztott velem es mig en azt tovabb nem adtam. Most rosszban vagyunk utal engem es az egesz osztaly is mert hogy hogy lehetek ilyen bunko. Es meg egy csajjal is osszevesztem akivel osszevesztem es mogottuk all az egesz osztaly. Egesz nap cseszegetnek, mindenki meg akar verni. Szuleimnek nem beszeltem az egeszrol mert ok is szerintem ezt mondanak "hogy lehetsz ilyen bunko". Szeretnék átmenni egy másik iskolába, vagy mik a lehetosegeim? Kerlek segitsetek nem akarom hogy a gimis eveim igy mennyenek el.

2015. okt. 2. 14:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Szolj a szüleidnek tudom nehéz de nincs más megoldás..válalnod kell a következményeket..
2015. okt. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

IQ Master

😈

2015. okt. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
kérlek titeket. Ez nagyon nehéz :( Nem vagyokegy utálni való gyerek. Soha sem utáltak.
2015. okt. 2. 19:36
 4/4 anonim ***** válasza:
Nagyon szeretnék segìteni, de én nem irathatlak át másik suliba...de én is jártam ilyesmi cipőben és tudom hogy nehéz
2015. okt. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!