Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nagyon gáz hogy nemjövök ki...

Nagyon gáz hogy nemjövök ki jól a velem egykorúakkal? Nem érzem olyan jól magam a saját korosztályommal így inkább fiatalabakkal barátkozom 13-16 évesekkel?

Figyelt kérdés
Tudom hogy gyerekes vagyok és néha probálom a gondokat nem komolyan venni,elviccelni mert akkor csak azon parázok napokig h h oldjam meg de így érzem jól magam nem akarok még "felnőni" mert abba csak a rosszat látom tartozások stb 21\f am ha vki szeretne haverkodni irjon nyugodtan bp-n lakok
2015. okt. 13. 23:39
 1/4 A kérdező kommentje:
Lehet hogy AZ is közrejátszik h mindig is szerettem volna egy kis tesót akivel foglalkozhatok ,vigyázhatok Ra stb
2015. okt. 14. 00:19
 2/4 anonim ***** válasza:

##


Bocsi, gáz. 13-16 évesekkel??

2015. okt. 14. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Vannak velem egykoru barátaim is velük is szoktam lenni
2015. okt. 14. 11:17
 4/4 anonim ***** válasza:

Gáznak nem gáz, de itt szerintem egy mélyebb problémáról van szó, amit azonban mindenképpen meg kellene valahogyan oldani. Nem szabad félned a jövőtől, a felnőttségtől, hiszen egyszer mindenki eljut oda, és előbb-utóbb a saját magad lábára kell állnod, függetlenül attól, hogy neked ez tetszik, vagy sem.


Egyébként én sem értem meg magamat a korombeliekkel, de ennek más okai vannak: egyszerűen csak nem köt le sem a pia, sem a facebook, így én is szívesebben beszélgetek fiatalokkal, akár 10 évesekkel, valamint felnőttekkel.


23f

2015. okt. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!