Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van olyan köztetek, akinek...

Van olyan köztetek, akinek nincs igaz barátja? Csak haverok, havercsajok inkább?

Figyelt kérdés
Hogy viselitek?
2015. okt. 19. 21:53
 1/6 anonim ***** válasza:
43%

+

Tökéletesen. Majd ha kell lenni egynek, találok.

2015. okt. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Van.

Jól viselem, szeretek egyedül lenni, az alkotótevékenység az igaz barátom.

2015. okt. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem még az utolsó kettő sincs, nem hogy az első... A nyálamat csorgatom, ha meglátok egy jó csajt... Barátaim a könyvek és egy kutya, aztán ennyivel be is zárul a kör. Egyébként egész jól elvagyok...
2015. okt. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Havercsajok:D
2015. okt. 20. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Régebben kicsit nehezebben viseltem (de akkor sem volt vészes), de most, hogy van párkapcsolatom, már nem szinte egyáltalán nem zavar. Max. annyiban, hogy bekerülök egy vadiúj társaságba, nem tudok feloldódni, aztán mire feloldódom, már mindenki beklikkesedett - mármint nem ilyen nagyon kizárólagos módon, de már kialakulnak a csoportok, ki kivel van nagyon jóban... és bírnak, de a haveri szint az marad.


Azt már nehezebben viseltem, amikor olyan ember, akit barátnak hittem, fokozatosan lekoptatott az életéből (ezt ő nem így látja, gondolom, de le sem tojt, pedig nekem akkor már volt párkapcsolatom, mégis szakítottam volna időt rá), a másik meg (de őróla már tudom, hogy nem is volt igazi barát soha) folyton alázgatott meg fényeztette az egóját meg parasztkodott, de amikor én vétettem egy apró pici hibát, akkor kikiáltott az egyes szémú közellenségnek, és eljátszotta a hattyú halálát (pedig én elég elnéző voltam vele, és rohadt sokat segítettem neki mindenben).

2015. okt. 20. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én néha azt érzem, hogy nekem nem is kell barát. Furcsa érzés; ha együtt vagyunk jól érzem magam, de néha teher tud lenni számomra, a szűk családomon kívüli emberek magamhoz közelengedése.
2015. okt. 20. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!