Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért akar "minden" lány egy...

Miért akar "minden" lány egy meleg barátot?

Figyelt kérdés
Mi értelme van ennek? első sorban egy olyan lány válaszát várom aki ilyet keres ;) 18/F/M

#Meleg;Barát;
2015. okt. 20. 08:57
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Én nem akartam, de van :)

Nem kerestem, véletlenül lett.

Szerintem azt hiszik, hogy jó egy férfi, egy férfi véleménye, meglátásai, aki nem akar tőlük semmit.

Viszont szerintem a legtöbb meleg férfi nem éppen férfiasan gondolkodik, hanem inkább olyanok, mint egy nő. Mármint nem külsőleg. Az én ismerősömről se mondanám meg senki, hogy az. Hanem ahogy gondolkodik, amiket szeret.

2015. okt. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem minden lány akar, csak pár :D
2015. okt. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Sunshinedoll ***** válasza:
81%
Mert azt hiszik, olyanok vagytok, mint a lányok, egy cosmopolitan felett akarnak körömlakkozni meg shoppingolni, miközben szopási tippeket adsz nekik hangosan vihogva. Kerüld az olyan lányokat, akik szándékosan keresnek "meleg" barátot. Mert csak az leszel nekik. Nem a barátjuk, hanem A MELEG barátjuk és tessék, már be is vagy sztereotipizálva és dehumanizálva.
2015. okt. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
14%
ajj, már megint itt akarsz magadnak hetero csaj barátnőt??
2015. okt. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
60%
Ugyanazért, amiért bátyuskát is akarnak. Van egy pasi, aki szeret, megvéd, de nem azért, mert szexeleni akar veled, hanem teljesen plátói.
2015. okt. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
#5! Megértem. Én férfi vagyok, ezért inkább csak hetero férfiakkal akarok barátkozni, mert nem akarok olyan pasit, aki csak egy dugnivaló lyukat lát, ha rám néz.
2015. okt. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
6-os, én nem értem meg, mert az ilyen "hugica" típusú védjmeg csajszikák nagyon gáz emberek.
2015. okt. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
21%
Én is ismerek olyan lányt akinek egy nyomorék homokos a legjobb barátnője,a szülei helyében elbeszélgetnék a lánnyal!
2015. okt. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
én nem akarok,szerintem gusztustalanok 19/L
2015. okt. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Mert úgy szeretnének egy fiúval barátok lenni, hogy a fiú ne akarjon közben belemászni a bugyijukba. Márpedig ezt csak meleg fiúval lehet megvalósítani, mert a heteró fiúk még akkor is meg akarják döngetni a csaj barátaikat, hogyha az a lány egyáltalán nem is az esetük.
2015. okt. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!