Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi a véleményetek? .

Mi a véleményetek? .

Figyelt kérdés

Van egy úgy hitt "legjobb barátnőm" akit már ovis korom óta ismerem. Már akkor is kétszínű volt..Tavaly még itt volt egy majom "barátnőnk" aki mindig irányítgatta (ovi óta) őt.Moat elment innen, és nagyon örültünk neki. Már megbíztam annyira a barátnőmben, hogy elmondjam, szerelmes vagyok az osztálytársunkba már 4 éve(ez volt májusban?).Ők nagyon jóban voltak, és tudtam, hogy a srácnak biztos tetszik a barátnőm.Elkezdődött a suli, és már a 2. napon jártak..Miközben tudtam h a lány azt se tudja, h mi a szerelem.Fél hónapja még 1 másik srácért őrült meg..Akkor megjátszotta magát a bnőm annak a barátnőjének magát (akiről beszéltem az elején, hogy elment).Nyalta a seggét, de közben meg kibeszélte.Nagyon sokat tud hazudni és mások ezeket még el is hiszik. A szemem előtt "kekeckedik" a fiúval..Meg teszi magát, mindig féltékennyé akarja tenni a srácot hazugságokkal...

Hosszú de remélem a lényeget értitek.


2015. okt. 21. 18:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Én is ismerek egy ilyen lányt. Eléggé szeret kompenzálni és szereti a feltűnést. Neki mindig az a fontos, hogy megbizonyosodjon róla, hogy mindenkinek mindig ő tetszik jobban mindenkinél. Ez vagy arra utal, hogy túl kevés figyelmet kap/kapott otthon, vagy csak szimplán egy rossz barátnő, aki direkt provokál. Márpedig ha ilyen, akkor én nem barátkoznék többé vele, mert ez egy nagyon ronda dolog amit csinált, akármi is álljon mögötte. Főleg ha még másokat kibeszél is. Biztos, hogy kell egy ilyen valaki az életedbe?
2015. okt. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!