Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan barátkozak?

Hogyan barátkozak?

Figyelt kérdés
Az előző osztalyom csoportba nagyon buták voltak, mindig csak egy személyre hallgattak. Az a személy se szép, se gazdad, kövér és az iskolahoz hülye, de nagyon tudd manipulálni. Abba viszont tiszta profi. Utál, mert nem hódoltam be neki. Most viszont egybe tesznek két osztályt is, az a csoport okos és nagyszájúak( nem hadják magukat). Nem szeretném ha ott is kiskakaskodna, szeretnék ott barátokat szerezni, akik biznak bennem. De nem tudom, hogyan kell! Hogyan kezdjke az barátkozni ??? aki tobbet akar tudni, írjom privátba köszönöm

2015. okt. 21. 19:27
 1/2 anonim válasza:

Keress valamelyikkel közös pontot. Valami hobbit.

Majd menj oda hozzájuk, hogy te is ezt csinálod és csinálhatnátok együtt.

2015. okt. 28. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell neked még barát. Helyedben félrevonulnék egy helyesírási szótárral egy-két évre...


Ha meg mégis, akkor keress egy hasonlóan szarul írót és tanuljatok együtt.


Első lecke: "Hagyjad, hadd higgye."

2015. okt. 28. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!