Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tudnátok mondani egy bucsúztat...

Tudnátok mondani egy bucsúztató szöveget?

Figyelt kérdés
Egyik haverom elköltözik és szeretnék egy búcsúbulit tartani neki ahol felolvasnánk a bucsuztató szöveget, de nincs ötletünk mit irni. Tudnátok segiteni? Ne legyen tul nyálas, kicsit vicces de azért megható.

2015. okt. 25. 13:28
 1/4 anonim ***** válasza:
kezdjük ott fogalmunk sincs ki ő neked, mármint honnan ismered, meg egyáltalán...ha ezt másnak kell megírnia helyettetek, akkor jobb ha hagyjátok a francba
2015. okt. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hosszú, hasznos életet!


Én ezt írtam a tablóképeimre

2015. okt. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Osztálytárs. Nem kell megirnod, nekem csak ötletek kellenek hogy mit irjak vagy mirő a második válszhoz hasonlókat várok
2015. okt. 25. 14:07
 4/4 anonim ***** válasza:
Marqueznek vannak nagyon jó alkalmi beszédei, "Nem azért jöttem, hogy beszédet mondjak" címmel adták ki őket, elég lazák, ünnepélyességtől mentesek, abból lehetne ötletet meríteni, vagy, ha találsz benne az alkalomnak nagyjából megfelelőt, azt átírni.
2015. nov. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!