Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek, ha a barátnőm...

Mit tegyek, ha a barátnőm testvére zsarol minket?

Figyelt kérdés
Őszintén szólva nem gondoltam volna, hogy egyszer majd oda kerülök, hogy ne tudjam megoldani a párkapcsolati problémáimat.. Eddig minden próbálkozásom kudarcba fulladt! A barátnőmmel nagyon kevés időt tudunk együtt tölteni a suli miatt (heti 2, max 3 alkalom 2-3 órányit) ebből a kevés időböl a felét azzal töltsük, hogy fogadjuk a drága testvér hívásait, hogy mit csinálunk és mikor viszem haza a barátnőmet. Ha nem vesszük fel a telefont sms-ben azzal zsarol, hogy elárúl egy két dolgot az édesapjuknak amiről jobb ha nem tud! Ha ez még mindig nem elég anyagi kárt próbál okozni az autómban, sőt amikor hazaviszem a barátnőmet és én elmegyek csúnya szavakkal illeti és álltalában egy két pofon is elcsattan vagy rúgás nyomait látom a lábán! Sokszor próbált már összeugrasztani minket, próbálja rávenni, hogy hagyjon ott és keressen magának valaki mást! Nagyon csúnyán beszél velem is, folyton beszólogat és az édesanyámat is a szájára vette.. ott telt be a pohár! Próbáltam már szép szóval, próbáltam jóban lenni vele, próbáltam csúnyán beszélni és az ő módszerét felhasználni ellene.. kevés sikerrel! Nagyon szeretem a barátnőmet de ez már kezd sok lenni! Nem tudok mit tenni! Értelmes válaszokat várok! 18/F, 15/L és a testvér: 15/L

2015. okt. 25. 19:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
27%
Ha olyat tettetek, amiről jobb, ha nem tud az apja, akkor baj van. Ne kezdj fiatalkorúval!
2015. okt. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
41%
Hát, figyelj, ez a testvér, még csak valami kis 15 éves kis taknyos.. Nyomozz utána, derítsd ki valami titkát, bisztos van neki, és ha zsarol, akkor nyugottan "zsarolj vissza", de ehhez kellene tudnod valameik titkát. Sok sikert!
2015. okt. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
80%

azt hittem idősebb a tesó, hát igy elég gáz.Amugy tuti h irigy a tesó, és a 2tesó nem tudja normálisan megbeszálni a dolgokat? ezek szerint a szülei sem figyelnek oda a barinődre meg a tesojára.

tanácstalan vagyok, tényleg, sajnállak.

szegény lánynak rosz lehet ilyen helyzetbe élni, legyél mellete, vigyáz rá, mikor eléri a 18as életévet huzzatok el valahova ketten. :p

2015. okt. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
80%

pontosan mivel zsarol?

engem nem érdekelne, de biztos nem engednek neki. ez elég durva, hogy hívogat amíg együtt vagytok, hogy vidd haza. ki ő, az anyja?

nyilván féltékeny. ő baja

2015. okt. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
60%
Mondom, nézz utána ennek a tesónak, hátha szerencséd lesz :)
2015. okt. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Nem érdekel, zsaroljon ha jó neki! Az sem bánt ha kitálal! Engem az zavar hogy szabályosan veri.. Még nem ütöttem meg lányt de egy atyai pofon hiányzik az életéből! Nem szeretném hogy miattam zöld-kék foltok legyenek a combján.. Nem birom elviselni! A szüleinek sokszor elmondja hogy mi a probléma, meg is szídják a testvért, azonban amikor újra együtt vannak még kap azért mert elárulta.. Tanácstalan vagyok!
2015. okt. 25. 19:40
 7/19 A kérdező kommentje:
Van amivel visszazsaroljam de van egy annyi emberség bennem, hogy nem teszem ezt meg, amig csak zsarol, viszont ha szól valamit lehet, hogy megered a szám! Nem merek visszaszólni neki, mégis csak a barátnőm testvére, bíztos nem esne jól neki ha lehordanám a fekete földik viszont természetesen a barátnőmnek sem tetszik mind ez.. ki vagyunk, de nagyon
2015. okt. 25. 19:42
 8/19 anonim válasza:
18%
Na, várj! Szóval a testvér is lány? ("Még nem ütöttem meg lányt de egy atyai pofon hiányzik az életéből! Nem szeretném hogy miattam zöld-kék foltok legyenek a combján.. Nem birom elviselni! ") ?
2015. okt. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
természetsen! a leírásban feltültettem.. 15/L
2015. okt. 25. 19:56
 10/19 anonim ***** válasza:
17%
8# írta is a kérdésben. amúgy én pszichológust javasolnék. nem normális
2015. okt. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!