Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lehetünk barátok ilyen érzések...

Lehetünk barátok ilyen érzésekkel/szándékkal?

Figyelt kérdés

Ő egy házas családapa, és eszemben sincs többet várni tőle barátságnál. Úgy tűnik jó barátok vagyunk, sokmnidenről tudunk beszélgetni, viszont én annyira oda vagyok érte, hogy mondhatjuk hogy beleestem. Nem vesztem el a fejem, nem árulom el az érzéseimet, eszemben sincs tőle többet akarni, mert fontos nekem a barátságunk. Működhet egy barátság így? Volt már hasonló veletek? Abban bízom, hogy majd megváltoznak az érzéseim.


27/L



2015. okt. 25. 21:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Felejtsd el, ha jót akarsz magadnak
2015. okt. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Persze simán. Tudatosan elkell tünteni e érzést.
2015. okt. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem könnyű, de ha tényleg fontos neked a barátságotok, és úgy érzed, megéri elfojtanod a romantikus érzéseidet, akkor működhet.
2015. okt. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én jelenleg párkapcsolatban vagyok, meglehetősen sok problémánk volt egy időben, és megismertem valaki mást, akit egyre jobban megkedveltem, mígnem erősebb szerelmet éreztem, mint a párom iránt, majd kiderült, hogy az érzés kölcsönös, de nem szerettem volna annyiban hagyni a már meglévő kapcsolatomat, ezért betudtam ezt a saját hülyeségemnek, és a mai napig barátok vagyunk az illetővel, de úgy érzem a bizalom nem ugyanolyan, és nagyon megválogatja, hogy mit mond el nekem.
2015. okt. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Velem pont most van ugyan ez a helyzet... Az eszemmel tudom hogy nem kéne mégis napról napra jobban kedvelem. Vonzódom hozzá,és úgy látom hogy ő is.. Tanácstalan vagyok,mar hónapok óta próbálom magam lebeszélni róla és tudatosan nem szeretni,de nem megy.mindig felsorolom magamban hogy mennyi sok rossz tulajdonsága van,amik miatt nem kell őt szeretnem,aztán oda lyukadok ki hogy azok ellenére is sőt nem tudom hogy miért de nagyon szeretem...
2015. okt. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha valami oknál fogva 1-2 hétig nem látjuk egymást akkor csillapodik picit ez az érzés de rögtön ahogyan találkozunk fellobban újra... Tudom hogy nem kéne,egyikünk sem mondta még a másiknak hogy többet érez mint barátság fe már kollégák megjegyezték hogy valami látszik és mintha szerelmesek lennénk.... Nehéz ügy nem tudom mitévők legyünk.... Mind a kettőnknek van kapcsolata, egyformán rossz, kb ugyanaz a baj neki is a párjával mint nekem az enyémmel.
2015. okt. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!