Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Milyen játékokat tudtok egy...

Verus823 kérdése:

Milyen játékokat tudtok egy csajos estére?

Figyelt kérdés

Hamarosan születésnapom lettés anya megengedte, hogy tartsak néhány barátnőmmel egy pizsipartit.De nem egyszer voltam már olyan buliban, ahol mindenki a telóját nyomkodta, és unatkoztunk...

Szóval, ha nekem bulim lesz az legyen ütős...sokat gondolkodtam már, hogy milyen játékoklegyenek!De nem jutottam túl sokra....Olyan játékok kellenek, amin sokat tudunk nevetni.

Arra gondoltam, hogy nézek pl. 1 perc és nyersz-ből könnyebb játékokat, meg kajafelismerős játék, de ez nem kevés? Ehhez hasonló játékok kellenek még :)

Köszi

L/13



2015. nov. 1. 18:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Már távol áll tőlem a te életkorod, ezért csak tipp:

-csajos filmezés vagy félelmetes filmezés

-pedikür-manikür, sminkelés

-párnacsata

-puzzle (bár ezt utálom)

-felelsz vagy mersz

-activity

2015. nov. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egy a lényeg, ifjú leány, a wifi jelszót ne add meg! Vagy ha már meg van valakinek akkor változtasd meg. Csak egy jó tanács. :D
2015. nov. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!