Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy tudok fiú barátot,...

Hogy tudok fiú barátot, havert szerezni? Többi lennt 14/L

Figyelt kérdés

Jövőre megyek gimibe és nagyon szeretnék egy fiú havert.

Úgy irigylem azokat a lányokat akiknek van fiú legjobb barátjuk.

Engem eddig az összes lánybarátnő elárult és én jobban megtudok bízni a fiúkban.

Annyira szeretnék egy olyan fiút akinek elmondhatom titkaimat bajaimat és megvigasztal. Lehet h fiú lány barátság nincs de én bízok benne h van.

Úgy elterveztem h a gimiben az összes fiúval tok joba leszek lesz egy legjobb lány barátnőm is de egy fiú is.

És ti fiúk milyen lanyokkal baratkoztok?vagy mikor szimpi nektek egy lany?



2015. nov. 8. 19:50
 1/7 A kérdező kommentje:
Olyat aki megolel és megvigasztal ha szomorú vagyok, eggyütt hülyülünk, beavat a csaj jeloltjeibe 😄
2015. nov. 8. 19:54
 2/7 xlAntichristlx válasza:
Nos én egy 15 éves srác vagyok és most kilencedikes. Én mindig jobban kijöttem a lányokkal mint a fiúkkal. A lányokkal el tudtam beszélgetni komolyabb témákról, vagy jobban el tudtam hülyülni mint a fiúkkal. Persze ez személyiség-függő. A virnyogós csajokat ki nem állhatom. Nekem igazából 2 fiú barátom van...a többi mind lány :) Persze erre rátesz az, hogy meleg vagyok és a fiúk alapból kerülnek. Ez a válasz tudom nem segít, csak gondoltam megosztom az én tapasztalatom, hátha ad valami támpontot.
2015. nov. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Azokkal a csajokkal "barátkozok" akit meg akarok d*gni ;)
2015. nov. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Na utolso, ez a baj😂
2015. nov. 8. 20:14
 5/7 anonim ***** válasza:
Bárhol. De viszont magamból kiindulva én nekem is van sok lány barátom, nagyon jó barátságok viszont vannak lányok akik nem elég érdekesek és nem hozzák az elvárt értelmi szintet. Na azokat mellőzőm.
2015. nov. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Meleg fiú vagyok, én is szeretnék egy lány barátot :D Igaz, kicsit idősebb vagyok, mint te.
2015. nov. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is akarok egy meleg barátot! :D (20/L)


Egyébként van fiú-lány barátság. Nekem is vannak/voltak fiú barátaim, és nem volt semmi szex. Persze könnyebb lehet meleggel, mint heteroval barátkozni. :D


Próbálj bekapcsolódni a beszélgetésekbe, olyan témákban egy minimális jártasságot szerezni, ami érdekli őket, vagy csak egyszerűen légy kedves és humoros velük. :D

2015. dec. 2. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!