Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem? Mit tegyek?

Miért nem? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A barátnőm lehet hogy leukémiás az anyja jehova meg minden és ha kell neki vér majd az anyja nem fogja hagyni hogy adjanak neki hanem hagyja hogy szenvedjen és akár meg is haljon meg barátnőm is azt mondta inkább meg hal minthogy vért kapjon.

Mit csináljak? Nem nézhetem ölbe tett kézzel ahogy meghal! Jó még nem biztos hogy az van neki de az orvosa szerint a tünetek arra utalnak. Az eredmény majd pénteken jön meg.


2015. nov. 15. 14:35
 1/4 anonim ***** válasza:

"Nem nézhetem ölbe tett kézzel ahogy meghal!"

Egy dolgot tehetsz: megbarátkozol ezzel a gondolattal.

2015. nov. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom elképzelni, hogy egy kiskorú nem kaphat vért, mert az anyja nem engedi. Meg van ennek a jogi háttere.
2015. nov. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem egészen - a megoldás egyszerűbb, mint gondolnád, csak annyit kellett beírnom, a google-ba, hogy leukémia kezelése:


[link]


Szóval másfajta kezelés is létezik.

2015. nov. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
17 éves barátnőm meg én is és mivel ennyi idős és ő sem akar kapni igy hát érted..
2015. nov. 15. 14:48

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!