Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit jelent a száj mellé adott...

Mit jelent a száj mellé adott puszi?

Figyelt kérdés

Több férfi ismerősömmel is puszival köszönünk üdvözléskor és elköszönéskor, de az mind arcra megy, inkább már a fülek felé közelít. Van valaki, akivel több volt köztünk, mint barátság, ő mindig a szám mellé ad puszit, az ajkaink széle szinte már érinti egymást. Miért?!

(Bár már nem találkozunk annyit, megbeszéltük, hogy nem jó ötlet, nem is beszélünk, csak olykor véletlen összetalálkozunk.)



2015. nov. 17. 08:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
meg is válaszoltad magadnak. mert több volt mint barátság... Vagy csak szimplán mozgás-koordinációs problémákkal szenvednek, és nem találják el megfelelő helyen az arcodat. de szerintem ez kevésbé valószínű
2015. nov. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy újabb értelmetlen kérdés...
2015. nov. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A szádra akart, csak béna és mellélőtt .. szex közben vigyázz vele, mert akkor meg majd a másik lyukba talál bele :-P
2015. nov. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Hogy kancsal.
2015. nov. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

#1: Hát, igen, én is erre gondoltam, de akkor ezek szerint csak kötődik még valamilyen szinten… Nem váltunk el jó szájízzel, ő küldött el „Jobb lesz neked nélkülem” stb. szöveggel.


#3: Bár kéne arra figyelnem, de köszi :D

2015. nov. 17. 09:35
 6/7 anonim válasza:
Akkor csak szimplán retardált a gyerek.
2015. nov. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
#6: Eeggen, erre már én is gondoltam.
2015. nov. 17. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!