Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol találok olyan lányt aki...

Hol találok olyan lányt aki barátkozna egy meleg fiúval?

Figyelt kérdés
2015. dec. 5. 08:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
4%
Én lány vagyok, még elképzelni se tudom hogy barátkozzak egy meleggel fickóval.Brutál szinten idegenkedek az ilyen emberektől.Mondjuk ülnénk valahol, és arról mesélne a meleg haverom hogy mit csinált a barátjával az ágyban? Uhhh ezt nem bírnám. Nyilván egy barátság nem csak erről szól hogy csak a szex a téma de akkor is.Ha ez szóba jönne rosszul lennék. Én soha nem haverkodnék egy meleggel. Főleg csajos viselkedésűvel....a hideg rázna az undortól. Ne haragudj a nyers fogalmazásomért,ilyen vagyok és ezt gondolom.
2015. dec. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Én simán. A hetero barátaimmal meg barátnőimmel sem beszélem ki a szexuális életünket, egy meleggel sem tenném. Ha hasonló az érdeklődési körünk vagy a gondolkodásunk, minden további nélkül barátkoznék vele.
2015. dec. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Itt!!! Én szívesen barátkoznék ^^
2015. dec. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
#3. vagyok és én még annyit hozzá tennék,hogy nekem a szexuális életükről is nyugodtan beszélhetnek
2015. dec. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ez nem lehet akadály egy barátságban:)
2015. dec. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
ha pesti vagy, írj nyugodtan én szívesen barátkoznék veled 20/L :)
2015. dec. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Jelen.
2015. dec. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
Nekem van egy fiú haverom, és szerintem meleg, szerintem senkinek nem mondta még el. Próbáltam tudtára adni, h én teljesen elfogadom ha valaki meleg, de nála még nem mertem rá kérdezni. Sztem a lányok szívesen barátkoznak melegekkel, én ezt a srácot nagyon csípem, csak rossz érzés, h nem mondja el, h meleg és így nem tud igazán önmaga lenni.
2015. dec. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
#8 biztos nehéz neki. Nekem is volt ilyen barátom éreztettem is vele hogy én elfogadom a melegeket de ő nem vallotta be,csak jóval később. Akkor elmondta hogy azért nem beszélt erről mert még Ő sem fogadta el saját magát,de jól esett neki,hogy éreztettem hogy elfogadom a melegeket. :)
2015. dec. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
én pl simán :) nem a szexuális hovatartozásunk mutatja meg milyen emberek vagyunk.ha jófej vagy,őszinte akkor lehetsz felőlem hetero,biszex,akármi az már mellékes :) :) 20/L
2015. dec. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!