Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nektek van igazbaratotok?

Nektek van igazbaratotok?

Figyelt kérdés
Olyan akivel barmikor beszelhettek ,aki mindig segit akinek mindig te vagy az elso es soha nem mond nemet es tamogat stb... ? Mert az ilyen dolog nagyon ritka . Jelenleg ugyerzem hogy elvesztem . Vannak barataim csak ugyerzem hogy nehez oket megtartani . Mas az erdeklodesi korunk es ami engem feldob az a masiknak semmiseg ... Nincs egy olyan aki mindig ott lenne kozepen ... Egy igazi baratrol beszelek( nem pasirol .) 17l

2015. dec. 28. 22:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Elvileg van, de én nem tekintek rá úgy. De ez csak bizalom kérdése...
2015. dec. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Te nem bizol benne ?
2015. dec. 28. 22:38
 3/14 Clay Morrow ***** válasza:

Hát szerintem azért olyan tényleg nincs, hogy a végsőkig is neked ugráljon bármikor bajod van. Igen, léteznek nagyon szoros barátságok, de azért ott is van egy határ.

Nekem volt három és lecsökkent a szám kettőre. Ők bármikor segítenének, bármiben és mindig kiálltak mellettem, mindig biztattak. Úgy érzem és gondolom, hogy sosem fogom tudni visszafizetni ezt a sok jót. Viszont ez a két ember már nem lakik közvetlen közelemben, de így is nagyon szoros a barátságunk. A harmadik, akit lefokoztam, ugyan ő is nagyon jó barátom és én is neki, de az utóbbi időben csalódtam benne, próbáltam megbeszélni vele a dolgokat, de nem vett komolyan.

Neked nincs?

2015. dec. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nincs :(
2015. dec. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nekem van három de mindegyik egy picit más. Egyik olyan hogy tényleg mindig mindenben támogat szinte de néha félek tőle bármit is kérni mert mindig attól félek hogy nem tudom majd meghálálni. Egyébként nekem most leginkább egy lány barát hiányzik, egy igazi barát, mert velük teljesen más dolgokról lehet beszélgetni és másképp. A lányok sok dolgot másképp látnak mint a fiúk. Amíg volt barátnőm, nem volt gond mert őt a barátomnak is tekintettem de mint utóbb kiderült, ő engem nem... és így elgondolkodtató, hogy mennyi mindent elmondtam neki. Azt hittem érdekli. Na mindegy. Egy lány barát nagyon hiányzik akivel néha mindenről lehetne beszélgetni.
2015. dec. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Van is meg nem is
2015. dec. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Nincs.
2015. dec. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ezzel kb. én is így vagyok. :/

20/F

2015. dec. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Azt hittem hogy volt.

Tehát nincs

2015. dec. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nincs. :(
2015. dec. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!