Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez mit jelenthet? Többi lent

Ez mit jelenthet? Többi lent

Figyelt kérdés

Van egy nagyon közeli fiú barátom. Amikor megölel, mindig szorosan teszi, miközben a hátam közepét simogatja. Sokszor odajön hozzám, pl. vmikor meglep hátulról meg barátian simogatja a hátam, átkarol meg ilyenek. Nagyon jószívű pont ezért, másokkal is szokott így viselkedni. Van jelentősége h így ölel meg? Ezek lehetnek jelek h tetszek neki?

Előre is köszönöm a hasznos tanácsokat!:)



2016. jan. 2. 00:49
 1/4 Kocuska ***** válasza:
Sajnos ezt így "látatlanban" nehéz megmondani mert ez roppant emberfüggő. Például en mindenkit így ölelek meg(úgyértem ha lányismerös :D). Szóval az én esetemben ez egyáltalán nem számit flörtölésnek de addíg lehet hogy valaki más már így fejezi ki a szeretetét.(én is mert én mindenkit szeretek xD). De szerintem(!) nyugodtan kérdezd meg, mi lesz a legrosszabb ami torténhet? Max azt mondja hogy nem szeret téged úgy. :)
2016. jan. 2. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2016. jan. 2. 22:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagyon közeli fiú barát. Szerintem szeretetből ölel meg téged. De nem úúúgy. Baráti szeretet. Gondolom te is szereted valamilyen szinten.
2016. jan. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen szeretem, elég fontos barát nekem.
2016. jan. 3. 23:45

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!