Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti örülnétek ha lenne Nemzeti...

Ti örülnétek ha lenne Nemzeti Érzelműek Társkeresője?

Figyelt kérdés

2016. jan. 3. 20:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem hidegen hagyna. Jól érzem magam egyedül, önálló nemzet vagyok Magyarországon belül.
2016. jan. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Már mindenféle van, nem kavarna nagy port
2016. jan. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Isten ovjon a bigott emberektől, ettől függetlenül mindeni ott keres társat ahol akar.

Én például az influenzás törpemajmok kedvelői csoportban szoktam

2016. jan. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

és ugyanúgy nem válaszolnának rajta a nők, ha nem vagy szép arcú, kisportolt, milliomos tenyészbika, mint a többin?


Akkor nem sokat érne!

2016. jan. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy olyan hely lenne ahova nem tenném be a lábam. De legalább a sok nagymagyar odamenne és nem fognák ki ilyeneket más oldalon.
2016. jan. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
74%
Már csak az hiányzik ide nekünk, utána mehetnénk barlangba lakni és mamutra vadászni. Lassan visszafejlődünk egészen a honfoglalásig, Európa meg röhög rajtunk, hogy mi még mindig hátrafelé nyilazunk és nekimegyünk az első villanyoszlopnak ami szembe jön.
2016. jan. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A liberálisok társkeresőjét nagyobb eséllyel használnám. De amúgy örülnék, ja, elvégre a nemzeti érzelmű emberek is lehetnek magányosak, találják meg ők is a hozzájuk illő párt.
2016. jan. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Igen. Bár a többi társkeresőn is be lehet írni, hogy az az ember.


Micsoda fura válaszok voltak itt előttem! Mintha a nemzeti érzelem valami visszamaradottság lenne.


Persze azért még marad a kérdés, hogy a kérdező vajon milyen nemzeti érzelmekre gondolt. Külön kategória lenne más-más nemzeti érzelműeknek?

2016. jan. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Inkább ez a legutolsó válasz különös és idejétmúlt kissé, merthogy igen: a nemzeti érzelműség valóban egy olyan lejárt korszak beteges maradványa, amelyet ma már nem kicsit nevetséges és ciki bármiféle társaságban felemlegetni. Röhögnöm kell, ha meglátok valakit "nagymagyarország" pólóban és mások is kiröhögik az illetőt, ahogy legtöbbször látom.
2016. jan. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha pont azzal a névvel, mint amit írsz, nincs is; de Nemzeti Társkereső, az van már.

Egy csoportban a Hazaszeretők Klubjával, és a Nemzeti Rock-kal. Szóval ez olyan lehet, amilyet keresel.

2016. jan. 22. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!