Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barátokat szeretnék szerezni...

Barátokat szeretnék szerezni de hogy?

Figyelt kérdés
2016. jan. 6. 17:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Én is szeretnék barátokat haverokat szerezni vagy barátnőt még jobban.Hol lehet?
2016. jan. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
társaságban a legegyszerűbb
2016. jan. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az igaz barát ritka kincs, nekem sincsenek barátaim :(
2016. jan. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
ha lenne társaságom nem kérdezném :/
2016. jan. 6. 18:00
 5/9 bandi6891 ***** válasza:
még azt sem tudni ki vagy mi vagy
2016. jan. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
hány éves vagy, hol laksz?
2016. jan. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is szeretnék,nekem sincs egy sem :( Ha gondolod írhatsz.
2016. jan. 7. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
hol laktok
2016. jan. 7. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Gondolom, a kategória alapján valódi barátságra, nem partnerkeresésre gondoltál. Nálam ez így szokott lenni;

Közös iskola/tanfolyam, tábor, tánctanfolyam, valamilyen hobbi klub, vagy sport tevékenység, konditerem, harcművészeti edzés, -bármi ami érdekel- ahol rendszeres találkoznak emberek, könnyen szövődnek barátságok.

Régen nagy divatja volt pl. a szabadegyetemeknek, különféle előadásoknak tudományról, csillagászatról, stb.

Innen egy egy sor barát..


Vagy az is jó megoldás erre, ha rendszeresen lejársz pl. a strandra úszni és a pihenő medencékben elücsörögsz. Remek ismeretségeket kötöttem már ilyen helyeken is. De ha az Interneten fórumokon, levelező listákon írogatsz, eleve a hozzád hasonló érdeklődési körű emberekkel kerülsz kapcsolatba, ami egyfajta szűrőként sokkal hatékonyabbá teszi a dolgot. Itt egy érdekes téma kapcsán fel szoktuk dobni időnként, hogy ki/merre lakik, esetleg összeülhetnénk -e valamelyik bisztróban egy üdítőre - ötletelni egyet. Volt, hogy a teljes levlista szervezett egy közös bulit. No, az ilyen alkalmak során szövődtek nálam a legjobb barátságok. :)

A barátságok sora azonban csak a kezdet! A barátokon belül is ki fog alakulni idővel egy belső baráti kör, akiknek egy szóra elmész bármikor segíteni, ha bajba kerülnek, és Ők is megteszik érted ugyan ezt. Ők az igaz barátaid, a többiek meg pusztán "a haverok", akikkel azért remekül megvagytok, de nem annyira szoros a lelki kötelék.... Szóval fel a fejjel, menni fog ez, csak egy kis szívósság, kitartás kell hozzá. De gondolj csak bele: ki akarna olyannal barátkozni, akire nem számíthat, aki afféle langyos víz, akinek nincs ötlete, fantáziája? Ha kiteszik a napra jó, ha beviszik, az is jó... Persze, hogy Te sem. Ezért kell kicsit aktivizálni magunkat ehhez és akkor minden megy a legtermészetesebb módon, gondolkodnod se kell rajta - egyszerűen csak sorozatosan megtörténik. Szóval tettre fel! :)

2016. jan. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!