Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Volt már olyan érzésetek,...

Volt már olyan érzésetek, hogy minden barátnőtök el hagy, össze vesztek mindenen és hirtelen egyedül maradtok? Elötte 3-om is volt most meg 1 se?

Figyelt kérdés
Szeretnék normàlis baràtnőket akik nem akkor boldogok amikor én éppen szomorú vagyok. Ha semmi bajom és nem panaszkodok màr nem is vagyok jò partner. Ha nem személyeskedni akarok csak èppen jòl érezni magamat és beszèlgetni a vilàg dolgairòl. Mièrt van az ha ők panaszkodnak nekem az ok de ha én is azt teszem akkor én már negatív vagyok. Nem oda-vissza meghallgatàs lenne a fer? Köszi ha valaki ìr valamit erre ☺
2016. jan. 14. 10:41
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha ilyenek a batárnőid, akkor nem igazi barátok. Az a normális, ha ez oda-vissza működik. Ők is kipanaszkodhatják magukat, meg te is nekik. Sajnos tapasztalatból mondom, hogy sokszor találkozni olyanokkal akiket te leírtál, de ilyenkor érdemesebb átgondolnod hogy mit szeretnél. Ugyanis ha továbbra is csak ők lesznek neked, akkor később fájni fog. Vagy hátrahagynak, vagy lesz egy olyan alkalom, amikor igazán szükséged lenne egy barátra, és ők nem fognak foglalkozni veled.


Próbálj meg másokkal is barátkozni. Sok ember van még a világon, és vannak akik igazán értékes és igaz baráttá tudnak válni. De ehhez keresni is kell őket.

2016. jan. 15. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!