Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Fiúk, ha egy lány ír nektek...

Fiúk, ha egy lány ír nektek úgy, hogy nem beszéltetek még, mi az amit nem vesztek nyomulásnak? (többi lent)

Figyelt kérdés
Élőben pár alkalommal láttuk csak egymást,de annyit tudok hogy szimpatikusnak talál. Gondoltam írok neki,de sosem volt olyan,hogy én írtam volna egy fiúnak első alkalommal.Ez kivételes eset lenne:D Viszont nem szeretném hogy mindjárt az jöjjön le,hogy "fel akarom szedni" ,csak szívesen megismerném. Vagy hagyjam inkább? 19/l

2016. febr. 2. 20:03
 1/4 anonim ***** válasza:
70%
Ha csak a TAJ-számomat, az adószámomat, a vércsoportomat és a lakcímem kéred el, azt még nem veszem nyomulásnak.
2016. febr. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Persze, írj neki!

Én nagyon örülnék ha egy olyan lány kezdeményezne felém, aki nekem is tetszik.

2016. febr. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
53%
Írj neki, örülni fog! Ha ennyiből rögtön arra gondol, hogy fel akarod szedni, akkor nem érdemes vele foglalkozni. :D
2016. febr. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Láttalak, megismernélek."

Többi szót te találd ki hozzá.

2016. febr. 3. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!