Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek mit csináljak?

Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés

Volt egy legjobb barátnőm akivel kb tavaly nyár előtt már nem vagyunk legjobb barátnők. Most neki is meg nekem is van másik LB-m viszont az LB-m mondta hogy a régi legjobb barátnőm állandóan fogdossa a mostani LB-je kezét én meg visszaírtam neki hogy lehet hogy leszbikus. Ő meg az egyik nap elkérte annak a barátnőmnek a telefonját akinek ezt írtam hogy "játszon" rajta. Viszont ő nem játszani akart hanem elolvasta a mi üzeneteinket. (ezt amúgy nem engedtük meg neki) és most ő megvan sértődve. Már írtam neki vagy 7 bocsánatkérő levelet V*beren meg küldtem neki egy képet meg beküldtem a suliba egy levelet amin bocsánatot kértem (beteg vagyok ezért most nem vagyok suliba) viszont ő csak bunkón válaszol. Tudom hogy megbántottam viszont nem gondoltam komolyan csak hülyéskedtünk a barátnőmmel. Ő is kibeszél a hátam mögött (tudok róla mert többen is mondták) és ellenem akarja fordítani a lányokat (2 már sikeresen ellenem fordított de szerintem majd ha meggyógyulok akkor velük könnyen tudom tisztázni) Ma is kérdezett valamit reggel a barátnőm és én arra válaszoltam de ő meg egyből megmutatta neki. Közbe meg jópofizik. Nagyon szeretnék vele kibékülni viszont nagyon makacs. Szerintetek mit csináljak? Kicsit már elegem van az életből...

13/L


Ui.: bocsi a helyesírási hibákért. Telóról vagyok.



2016. febr. 3. 11:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Keress új barátokat. Ha már ennyiszer bocsánatot kértél, épp elég. Ne csinálj magadból hülyét, hogy kuncsorogsz neki. Az a barátnő meg aki jópofizik, de a hátad mögött mindent kibeszél, nem barátnő.
2016. febr. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hagyjad, majd megnyugszik. Akivel tudod, azzal tisztázd a helyzetet.
2016. febr. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi jöhetnek még válaszok :)
2016. febr. 3. 12:53

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!