Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barátzónából kilépni ilyen módon?

Barátzónából kilépni ilyen módon?

Figyelt kérdés

Hali. Tudom, sok az ehhez hasonló kérdés, de spec. szerintem ilyen nincs még.


Nem vagyok egy elkeseredett ember, nem keresem a miérteket mint sokan.


A helyzet, hogy van 1 lány, akivel barátok lettünk, így is indult, szóval eleve beleestem a barátzónába(már ha tényleg létezik ilyen, szerintem igen). na most, én nagyon megszerettem a belsőjét, oda vagyok érte, nagyon nehéz így, folyton ölelget és a többi. Van barátja, aki elég szarul bánik vele, nem is ez a lényeg.


A LÉNYEG: lehetséges-e megszakítani a kapcsolatot vele egy időre, teljesen, aztán újból a színre kerülni, és esetleg egy új esélyt kaphat-e az egész ez által? Nézhet-e rám férfiként, ha az eltelt idő alatt én is változok egy csomót?(nagyon sok rossz tulajdonságom volt) Nézhet rám férfiként később? Vagy ez veszve van, hagyjam? Ti mit gondoltok?



2016. febr. 6. 14:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát..én akiket "barátzónába" helyezek és eltűnnek mellőlem,mindig arra gondolok,hogy azért lehet,mert megharagudtak rám.Nem egy ilyen szituáció volt.Ha ezt ügyesen csinálod,arra hivatkozol mondjuk,hogy rengeteg dolgod és gondod van,aztán egy idő után feltűnsz akkor IGEN nézhet rád férfiként.A lényeg,hogy éreztessd vele nincs vele bajod.
2016. febr. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen ez az egyetlen lehetőség a barát zónából való kilépésre. Hajrá.
2016. febr. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Roland G. ***** válasza:
Szerintem is lépj le egy időre,vagy mondd el neki őszintén,hogy lehet többet érzel iránta,mint barátságot és nem akarsz bezavarni nekik.Hagyd,hogy ő keressen majd ,mert ez elég rosszul sülhet el a részedről,ha komolyan belezúgsz.Én jártam így..Menekülj! :D
2016. febr. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
És még azt mondják, a nők kombinálnak feleslegesen. :D
2016. febr. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, és megerősítést! :) Ezt fogom tenni.

Utolsó: igazad van :D Én sajna ilyen vagyok, próbálok leszokni róla :D sőt, már folyamatban van mert volt rosszabb is :D


Esetleg saját sztorik?

2016. febr. 6. 18:14
 6/6 anonim válasza:
Hali. Lehet tudni, hogy sikerült?
2021. jún. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!