Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Fb-be jelöltem egy fiút és...

Fb-be jelöltem egy fiút és nagyon meg tetszet, és meg mutadtam a barátnőmnek és ő el kezdett vele csetelni és azt mondja a barátnőm hogy jaj még az számját is meg adja nekem ) mondom hűha máris ijen jobba. Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

#fiú #Nagyom #meg tetszet #és a barátnőm #csetel vele
2016. febr. 6. 21:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Tanulj meg írni.
2016. febr. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
He?!
2016. febr. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
47%
Nézzétek, ahogy szegény, meggyötört nyelvtan vívja haláltusáját ott lent, valahol mélyen...
2016. febr. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Te mit akarsz a sráctól? Kérdezd meg a barátnődet hogy ő mit akar tőle. Beszélgessetek a barátnőddel erről. De bárhogyis legyen, nem éri meg 1 srác miatt, az ha összevesztek a barátnőddel. Beszélgess te is a fiúval. Ha vársz csak rosszabb lehet.
2016. febr. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Végre egy normális ember! Hát a barátnőm nagyon undok mert a háttam mögött beszél rolam és a szemembe hazudik, szoval nem tudom miért régebben nem volt ilyen de hiába prbálok vele beszélni nem akar beszélni folyton tereli a szót

És nekem a srác nagyon tetszik de de attól félek hogy a barátnőm fog rolam beszélni nem tudom mit tegyek nem tudom kinek el mondani ezeket de köszönöm neked hogy tanácsot adsz.

2016. febr. 7. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!