Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti mennyi időt töltötök a...

Ti mennyi időt töltötök a legjobb barátotokkal?

Figyelt kérdés
Átlagosan heti hányszor, mennyi időt töltötök vele? 1:1 arányba szervezitek a programokat?
2016. febr. 7. 18:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Örülünk, ha havonta egyszer tudunk találkozni. Teljesen más ütemben dolgozunk.
2016. febr. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nincs valami sok barátom, de akivel a legjobban megvagyok, egyben a munkatársam is, szóval heti 5 napon 8 órát együtt vagyunk, sőt, van, hogy esténként meg hétvégenként is beszélgetünk.
2016. febr. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnos a válasz az, hogy évente hányszor. A múlt héten voltam velük, de az egyik legjobb barátom elköltözött messzire. Interneten beszélünk, közel minden nap, de újabban az internete se jó. Ezért mondjuk heti 3x beszélünk. A másik legjobb barátomat pár napja hívtam telefonon, találkozni ritkábban találkozunk mostanában (mindenkinek elég baja van), de azért szervezünk együtt programokat, és azt is, hogy mit fogunk együtt csinálni, amint véget ér ez a nehéz korszak az életünkben.
2016. febr. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem megromlottak a baràti kapcsolataim,ezt betudom annak hogy ők meg énis màs munkarendbe dolgozunk..havi 1-2hetvege ha összejön azmàr jó.
2016. febr. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!