Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Elmennel a barataiddal bulizni...

Elmennel a barataiddal bulizni, ha edesanyad korhazban fekudne, mert megmutottek?

Figyelt kérdés
Sok kedvem nincs hozza, de begubozni se akarok.
2016. febr. 12. 12:31
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Ha nincs kedved bulizni akkor ne menj bulizni függetlenül anyád állapotától.
2016. febr. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%

Ha nem akarnék nem mennék, ha akkora lenne az aggodalmam, hogy nem tudnám jól érezni magam.

Másrészről meg, anyámnak attól nem lesz jobb, hogy ő bent fekszik egyedül én meg otthon ülök egyedül. Legalább elvonná a figyelmem kicsit.

Mondjuk nem diszkóba mennék - nem szeretem - de egy sörözésre, beszélgetésre minden további nélkül, még jól is esne ha beszélhetnék erről a barátaimnak.

23/l

2016. febr. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Tedd fel magadnak a kérdést, hogy azért nem mennél, mert etikátlannak tartod, vagy mert valóban nincs kedved egy szál sem. De mint írod begubózni sincs kedved.

Semmit nem ártasz és nem is segítesz anyukádon, ha elmész, vagy otthon maradsz. A lényeg, hogy amikor csak tudsz legyél ott vele. :-)

Nem kell úgy bulizni, mint aki ünnepel, de egy kis társaság még jót is tehet. Nem Te leszel a társaság showman-je, de nyugodtan menj el.

2016. febr. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
58%

Mondjuk nekem így nem lenne kedvem menni.

De vedd hozzá,hogy mivel műtötték. Ha súlyos,nagy műtét volt akkor természetesen nem mennék hiszen nem érezném jól magam!


De ha csak vmi kisebb rutin műtét akkor lehet mennék. Nekem függene milyen műtétről volt szó.

2016. febr. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem.Anyás vagyok. :)
2016. febr. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Persze. Nem függ össze.

Ha nincs kedved, ne menny. Ha van, menny. Ne ez legyen ok. Nincs logikai kapocs 2 közt.

2016. febr. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem sulyos, vesekovel mutottek, ido kerdese es felepul. Csak rossz tudni, hogy agyban fekszik tehetetlehul es fajdalmai vannak, emiatt kedvtelen voltam egesz heten.
2016. febr. 12. 14:38
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát nekem nem lenne kedvem menni, az tuti. Meg hát tényleg erkölcsi szempontból nézve is érdekes, ez igaz. :D

Ha nincs kedved, ne menj. Nem egy kötelező dolog partizni. Ha nincs kedved egyedül lenni, akkor hívj át valami közelebbi barátot, én legalábbis biztosan ezt tenném a helyedben. :)

2016. febr. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én akkor is elmentem a barátaimmal társaságba, amikor anyukám az intenzíven feküdt és az orvosok nem sok jóval biztattak. És ez nem azért volt, mert érzéketlen vagyok, vagy mert nem szerettem szegényt eléggé, hanem azért, mert jó volt kicsit kikapcsolni, más dolgokra gondolni, mint arra, hogy talán anyukám a másnapot sem éri meg. Egyszerűen pszichésen szükségem volt erre. De ezt neked kell érezned.
2016. febr. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!