Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek ezt miért van? L

Szerintetek ezt miért van? L

Figyelt kérdés

Pár éve van egy fiúbarátom, mára már inkább csak egy ismerős, mert nem igazán tetszik a viselkedése.


Azt vettem észre, hogy igazából főleg csak bizonyos dolgok érdekli, ha találkozunk. Van-e pasim? Mi a helyzet pasi téren? Intim dolgok hiányára is kitér, mármint, hogy nekem hiányizhatnak ezek a dolgok, meer nincs pasim stb. Szinte alig váltunk pár szót, de már ki is tér ilyesmikre. Kérdőre vonóan szinte. Ha lát egy sráccal, kérdezget, honnan ismerem, jóban vagyok vele stb. Ha nem veszem fel a telefont, rinyál, pökhendi.


Szándékomban áll elmagyarázni neki, hogy a magánéletem legmélyebb dolgaihoz senkinek sincs köze, különben sem tartom túl nőiesnek, mikor egyes lányok kifecsegik a szexuális életük titkait, részleteit. Ez szerintem senkire sem tartozik.


Valamelyik nap rendesen felbosszantott. Szinte csak ez érdekli. Ott a bnője, foglalkozzon vele. Az az igazság, hogy senkivel sem szoktam vitázni, vele sincs kedvem balhézni, de frusztrál az állandó téma pedzegetése. Arra is gondoltam, hogy kitalálok valami hülyeséget, szavtos dolgokat, hátha akkor leszáll a témáról.


Hogyan állítsam le, hogy ne legyen belőle balhé? Tippek?


Na és mi az oka ennek?


2016. febr. 12. 16:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Bejössz neki ha nem tűnt volna fel.
2016. febr. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Foglalt pasival nem foglalkozom.
2016. febr. 12. 17:09
 3/10 anonim válasza:

Meg kell értetni vele, hogy nincs esélye nálad. Már ha így van. :)

Minél kevesebbet beszélsz vele, annál jobb. Sőt nem is kötelező válaszolnod neki.

2016. febr. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Még mindig bejössz neki (talán még szerelmes is beléd)
2016. febr. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
De ő foglalkozik veled, ha nem tetszik, mond meg, hogy hagyjon békén, és szakíts meg vele minden kapcsolatot.
2016. febr. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Szerintetek az jó, ha beadok neki valami szöveget?

Célzom vmi hasonlóra, hogy van valakim, minden rendben köztünk, stb.

2016. febr. 12. 18:05
 7/10 A kérdező kommentje:
Gondolom a reakciójából lejönne, hogy miért is ennyire érdeklődő a magánéletemmel kapcsolatban. Nemde? Két legyet egycsapásra? (utána nem kérdezgetne+kiderülne az oka az egésznek, talán)
2016. febr. 12. 18:06
 8/10 anonim ***** válasza:
Jaja,gerincre akar vágni...felesleges hazudozni, ha ilyen értelmetlen, éretlen a gyerek,hagyd a fenébe.
2016. febr. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 PearlDiver ***** válasza:
A szaftos kamu jó ötlet :)
2016. febr. 13. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Titokzatos kamu. :)

Részletekről egy hölgy nem mesél, illetlenség. Van neki, ideje, fantáziája is, találgathat. :D

2016. febr. 13. 22:00

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!