Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nő vagyok 29 munkatársam is...

Nő vagyok 29 munkatársam is nő ő 48! az együtt töltött munkaidő alatt kialakult köztünk egy baráti kapcsolat! Nem túl rég, kiváncsiságból szóba jött köztünk hogy kipróbálnánk egymást. Mind a ketten igent mondtunk. (nem történt semmi még) Mit tegyek?

Figyelt kérdés

viszont esténként sokat beszélgettünk, facebookon, voltak félre érthető szavai. Ami bennem érzelmet váltott ki. én ezt le is tisztáztam vele.

Nem akarja elrontani a barátságot komolyabb dolgokkal, amivel én is egyet értek! Viszont nemtudom kiverni őt a

érzem és látom rajta hiába tagadja hogy nem barátként néz csak rám.jelzem nemvagyok leszbikus,nem is értem mi történik most velem.

kb 1 hete néha furcsán viselkedik velem,érzem mintha távolság tartó lenne,de mikor facebokon beszélünk ott nem érződik,jókat beszélgetünk. tegnap a munka helyen nagyon érződött kettőnk között a feszültség.

mi lehet az oka?????légyszi normális válaszokat adjatok


2016. febr. 19. 15:15
 1/4 anonim ***** válasza:
49%

Semmi gond, ha érzelmeket táplálsz egy nő felé és testi gyönyörben részesítitek egymást.

36 éves, biszexuális, családos és férjezett nő.

2016. febr. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hívd át egyik este, és beszéljétek meg.

Nem kell görcsölni, csak lazán. :)

Szorítok nektek. :)

2016. febr. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
42%
Házi nyúlra nem lövünk! Kollégával viszonyt folytatni soha nem ajánlott, teljesen mindegy, hogy férfi vagy nő-e az illető. Te magad írtad, hogy nem vagy leszbikus, akkor mégis mit akarsz egy nőtől? Csupán kíváncsiságból kipróbálni, hogy aztán rájöjj, nem is jön be a dolog, szerintem nem túl szerencsés. Ha ő többet érez irántad, akkor ez könnyen tönkreteheti a kapcsolatotokat. Egyébként meg egyszerűen ülj le vele egyszer munka után és beszéld meg vele nyíltan, hogy ő mit szeretne és te mit szeretnél, és egyezetek meg valamiben. Felnőtt emberek vagytok, elvileg, ne viselkedjetek úgy, mint két tinilány!
2016. febr. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ezt mindenképpen meg kéne,hogy beszéljétek.Különben csak a feszkózás lesz,aminek semmi értelme.


Vagy amit tehetsz,hogy áthívod borozni,pezsgőzni vagy amit szerettek. Beszélgettek stb. Utána lehet már minden menni fog magától.

Aztán lehet semmi nem lesz. Ezt úgy is érezni fogjátok.


Az sincs kizárva,hogy ő is sokat gondol rád és nem tudja hogy kezelje ezt és azért lett távolságtartó.

De ennek hosszú távon nem lesznek jó következményei,hiszen munkatársak vagytok.Meg hát bizonytalanok vagytok.

2016. febr. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!