Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha egy jóbarát csak kb....

Ha egy jóbarát csak kb. havonta egyszer hajlandó találkozni velem az mire utal? Nem túlzottan kedvel, csak eltűr?

Figyelt kérdés
Nem olyan nagyon elfoglalt ember ő, van jó sok szabadideje
2016. febr. 19. 18:45
 1/3 BlackLove ***** válasza:

Nem vagy neki elég fontos ahoz, hogy több idejét rád szánja.Vagy várja, hogy te keresd.

;)

2016. febr. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Személyfüggő.

Így túl sok lehetőség van.

Kérdezd meg tőle.

2016. febr. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem a jó barátok azért többször találkoznak havi 1-nél.


Persze ez személyiség függő is. Vannak emberek akiknek ennyi is elég. Van akinek meg többre van igénye.


Én kb hetente 4x biztos találkozok legjobb barátnőmmel,neki is és nekem is ennyi az igényünk,hogy együtt legyünk.


Volt mikor annyira össze jöttek a dolgok,hogy havonta 2x tudtunk találkozni akkor is csak pár órát.

Vannak rosszabb és jobb időszakok is.


Amikor minden oké akkor a heti 4 tali össze jön.


De meg is kérdezheted,hogy esetleg nincs e kedve többször találkozni.


Esetleg hívd el minden hétvégén vmerre,ha lemondja akkor az is lehet,hogy annyira jó barátok nem vagytok.

2016. febr. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!