Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért vagyok fétlékeny?

Miért vagyok fétlékeny?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon jó lány barátom, akivel mindig is jóba voltam. Többször is volt neki pasija, de nem zavart. Történt egy olyan, hogy az egyik nap, nagyon Összemelegedett egy fiúval, és én azt éreztem, hogy féltékeny vagyok. Nem tudom miért, hogy valójában tetszik e vagy sem. Azt akartam, hogy velem csinálja ezt. Ez mit jelenhet? Tisztában vagyok vele, hogy magamnak kéne felismernem a dolgokat, de szeretném tudni, hogy külső szemmel mit lehet ebből kiszedni. Értelmes válaszokat szeretnék.

2016. febr. 21. 21:40
 1/2 anonim válasza:
Szerintem melyen tetszik neked... Csak valoszinuleg ezt nem akarod beismerni.. No meg persze joba vagytok es akkor mar a baratsagot sme szeretned elrontani, de kisulhet jol is. Probalj beszelni vele a fiukrol. :)
2016. febr. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha nagyon jó barátod, lehet egy kis barátság gyenge extrákkalt akarnál, de semmi szerelmet vagy komolyat. Egyébként már válaszoltam erre. Keresd vissza eredeti kérdésed és olvasd el válaszom.
2016. febr. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!