Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Milyen környezetben lehet...

Milyen környezetben lehet olyan barátokat találni, akiknek fontos a testi érintés?

Figyelt kérdés

Testi érintés a szeretnyelvem, viszont a barátaim, ismerőseim körében mindenkinek más a szeretnyelve. Nekem fontos lenne, hogy bármikor hozzájuk lehessen érni, meg lehessen őket ölelni, hozzájuk lehessen bújni - és mindezt félreértések nélkül. Nem akarok összejönni velük, nem akarok lefeküdni velük, mindössze én az érintések útján érzem azt, hogy igazán szeretve vagyok. Szívesen ölelgetném egy barátomat percekig, vagy néznék meg hozzábújva egy filmet. Van olyan hobbi/társaság/bármi, ahol ilyen emberek vannak?

26L



2016. febr. 22. 20:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem nagyon. Ilyen emberek elszórtan vannak.

Engem egyáltalán nem zavarna ha lenne ilyen ismerősöm. Teljesen normális, szóval... Csak keress ismerősöket s ne félj nem magad lenni, ha valakit zavar, majd szól.

2016. febr. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. :) Teljesen jól vagyok önmagammal, és ki is tudom fejezni a vágyaimat, csak egyszerűbb lenne, ha lenne egy olyan hely, ahol nagyobb sűrűségben találhatóak az ilyen emberek. :) Azért még reménykedem, hátha vannak valahol ilyen emberek. :)
2016. febr. 22. 21:54
 3/7 anonim válasza:
Teljesen ismeros a helyzet hiaba vagyok 13 eves lany. Neha furan neznek ha megolelek valakit de nekem ez a baratsaghoz tartozik hogy megfogom a kezet vagy olelgetem. Mondjuk ez fiuknal furin nez ki, de nem gondolok sose bele tobbet.
2016. febr. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de ez engem is érdekelne. Én is elég ölelkezős típus vagyok, de ha túlzásba viszem, akkor rögtön többet gondol bele mindenki. És ez olykor zavaró tud lenni.
2016. febr. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én is tudnék ehhez csatlakozni. mindkét nemben elég vegyes a dolog...volt már olyan ismerősöm, aki konkrétan senkivel sem szokott, ezért fura volt neki...utána nem is eröltettem...nekem is sokkal nagyobb kötelék az, mintha valaki csak mondja, hogy igazán jó barátok vagyunk...
2016. febr. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Furcsa lenne de szerintem mindenkinek jól esne az ölelés.

Esetleg tapasztald ki az utcán vagy ha elmész valahová ha látsz hozzád hasonlót próbálj megismerkedni vele.

Bocs hogy nem válaszoltam a kérdésre legalább is nem rendesen.

2016. febr. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem is fontos a fizikai kapcsolat, érintés, ölelés, de tényleg nem mindenki egyformán viszonyul hozzá. táncosok között megszokottabb a fizikai kapcsolat, főleg az olyan páros műfajoknál (társastánc, tangó, salsa, stb.), ahol tánc közben végig, vagy legalábbis sokat van kontaktus. ők nem annyira szokták zokon venni az érintést és a fizikai közvetlenséget. szerintem ugyanez igaz lehet a test-test elleni jellegű (főleg küzdő) sportokra is, ott is lényegesen szűkebbek az intim zónák, jobban hozzászoktak a fizikai kapcsolathoz. szerintem, ha ilyen közegben barátkozol, akkor ebből kevesebb konfliktus, vagy félreértés lesz - azt persze nem állítom, hogy lefeküdni nem akarnak majd veled, mert az meg biológiai adottság férfi és nő között és az érintéssel felszabaduló hormonok is ezt erősítik.
2016. ápr. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!