Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A barátnoim pasijai és a...

Kateline kérdése:

A barátnoim pasijai és a hevrjai utálnak. Mit Tegyek?

Figyelt kérdés

Londonba élek és mind a 2 barátnomnek van egy Román pasija.., Azt hittem hogy joba vagyok veluk és a haverjaikal de nem rég elkeztem érezni hogy nem nagyon kedvelnek..Megkérdeztem a barátnomet és azt mondta hogy utálnak engem.., folyton románul vékonynka meg ilyesminek csúfolnak.., Most nagyon rossz érzésem van mert mindig veluk vagyok és bennem van az hogy épp megint csúfolnak

:( mit tehetnék?


2016. febr. 27. 18:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Keress másik barátokat. Milyen barát hagyja, hogy a pasija csúfolja a barátját?
2016. febr. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Keress google-ön barát definíciójára.

Ezeket meg pateráld ki életedből.

2016. febr. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ok nagyon jo barátaim igazábol és mondták is már hogy ne foglalkozzak vele meg az egyik ossze is veszett a barátjával emiatt de akkor is olyan kellementlen érzés ha ott vannak azok a fiúk :/
2016. febr. 27. 20:05
 4/4 anonim ***** válasza:
Keress normális barátnőket. Már az első ilyen után csak a csajokkal kellene találkoznod. De szerintem jobban járnál ha hagynád őket.
2016. febr. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!