Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van egy pasi aki nagyon...

Van egy pasi aki nagyon tetszik.30 éves, egyetemi végzettsége van, azonban a szobája úgy néz ki mint egy 10 éves gyereké. szerintetek merjek bele vágni, vagy biztosan abberált? L

Figyelt kérdés
az anyukájával lakik és történész végzettsége van. Tanít. Azt mondja nem telik saját lakásra, de félek ez csak kifogás. a tanárok elégól keresnek.
2016. márc. 10. 14:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%

Hány éves vagy? :D Nézel Te híreket, vagy hasonlókat? :D

A kis 30 éves barátod fizetése semmit se ér, főleg ha nagyvárosban él, emellett még általános suliban tanít.

A saját lakás meg elég drága, nem mindenki szeret albérletet fizetni, vagy hitelt.


A szobája meg pontosan, hogy néz ki?

Tele van játékokkal, esetleg akció hős figurákkal, vagy hasonlók?

Ha igen, számos felnőtt gyűjti ezeket. Így nincs benne kivetnivaló.

2016. márc. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
54%
Mit kerestél a szobájában, ha még semmi kapcsolat nincs köztetek? Ha pedig már ott enyelegtetek, akkor mibe kellene még belevágni?
2016. márc. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
14%
Inkább az gáz, hogy egy 30(!) éves felnőtt, dolgozó férfi az anyjával él. Félő hogy később sem tud majd elszakadni.
2016. márc. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
25%

30 évesen azért már illene külön lakni anyukától.

Aberrált? Nem biztos. De nem komoly szerintem... Én nem vágnék bele, de ezt neked kell tudnod.

2016. márc. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%
A tanárok fizetése a béka segge alatt van, csak szólok.
2016. márc. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Manapság a fiatalok többsége nem azért él az anyjával mert nem tud elszakadni hanem mert nincs pénze saját lakásra.

Egyébként meg kérdező, inkább te vagy gyerekes, hogy velünk akarod megoldatni a problémádat. Ha te annyira felnőtt vagy, akkor el tudod magad is dönteni az eddig látottakból, hogy akarsz-e folytatást

2016. márc. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nem címkéznék ennyire. Egy 6-10 éve tanító középiskolai tanár kb. 240 ezer bruttót kap, annak a nettója 160 ezer. Tegyük fel, hogy anyja is kb. ennyit kap. Ketten már viszonylag kényelmesen fenn tudnak tartani egy lakást, úgy hogy rezsin, kaján kívül is marad egy kis pénzük élni (szórakozás, öltözködés, kultúrálódás, sport, stb). Lehet, hogy neki pl. nagyobb priorítás az, hogy elköltsön kultúrára havi 10-20 ezret, mint hogy ennyit bútor cserére fordítson. Egy két játékautó meg még nem gáz, fateromnak is van :)
2016. márc. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

XDXDDXDXDX

Hallod.

XDXD

Nagyon jóóó vagy!! XD

Örülj ha még egy hónapig hajlandó lesz veled beszélni.

Igen merj... XD Ha azt hiszed hazudik, beszélj vele te logika.

2016. márc. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
"..mint egy 10 éves gyereké" :O:O Akkor szerintem hagyd a francba.
2016. márc. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hogy néz ki az a szoba? Kíváncsi vagyok. Mondjuk ha te ilyen "karót dugtak a śeggedbe" típus vagy, akkor jobb, ha elkerülöd. Az én férjem (dolgozó)szobája is tele van a kedvenc gyerekkori filmjei és sorozatai relikviáival, van Batman hívófénytől kezdve, fézerig mindenféle, de cseppet sem aberrált, sőt, nagy részüket már én vettem neki ajándékba.
2016. márc. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!