Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Milyen rajzos ajándéknak...

Milyen rajzos ajándéknak örülni egy rajzolni szerető?

Figyelt kérdés

2016. márc. 14. 18:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Tuddja meg mivel rajzol rajzolni szerető szerető. Pasztellkréta, szén, ceruza, vízirón... Stb.
2016. márc. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
vagy gépen is sokan rajzolnak...
2016. márc. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Színesceruzakészlet.
2016. márc. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Rajzlap,színes ceruzák,grafit,elektromos radír.
2016. márc. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 cupcake10 válasza:
Én is szeretek rajzolni és én örülnék pl.: minőségi ceruza,festék,filc... készletnek vagy valami különleges rajz eszköznek (pl.: olyan filc amit rákensz a papírra és egy másik filccel rákensz akkor megváltozik a színe) :)
2016. márc. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Szerintem ha valaki tényleg szeret rajzolni, annak megvannak az eszközei hozzá, amiket szeret.

Én mondjuk nagyon szeretek rajzolni, állandóan portrézok és festek, nekem is megvannak azok az eszközök, amikkel szeretek dolgozni.

Karácsonyra egy rokonomtól kaptam egy csomó grafit ceruzát, de csak állnak a polcon, és foglalják a helyet, mert nem szeretek velük rajzolni.

A rajzoló általában fejben tartja, hogy milyen eszközök kellenek neki, és beszerzi.

Mondjuk, ha érdeklődsz, hogy mivel rajzol, akkor mondjuk abból a ceruzából vehetsz neki még egy készletet.

Ceruzáknak, festéknek biztos örülne, de nem mindegy, hogy milyen márkája van, vagy éppen az a szín kell-e neki, vagy az a készlet.

Én múltkor kinéztem magamnak egy készletet interneten, és ahogy besétáltunk a boltba, egyszerre tudtam, melyik az, viszont ha valaki nem ért hozzá, lehet, hogy felmerül benne a kérdés, hogy most melyiket kell megvennie.

Ha megkérdezed, akkor el kell mondania a márkát, meg hogy milyen színű, hogy néz ki.

De szerintem tényleg, ha valaki szeret rajzolni, akkor beszerzi ő a megszokott ceruzáit, festékeit, krétáit.

De ahogy mindenki írta előttem, biztos örülne festékeknek, lapnak, pasztellkrétának, stb.

De ha veszel neki egy nagy doboz temperát, lehet, hogy ő akril festékkel fest, és a tempera csak foglalja a helyet.

2016. márc. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Ajándéknak könyv elsősorban, aminek egy életen át hasznát veszi és időtálló értéket illetve emléket is adsz.

Rajzolni szeretőknek például jó alap lehet:

Barcsay Jenő

Művészeti anatómia

Ember és drapéria

Forma és tér


Mellé lehet valami különleges eszköz, nézz szét művészellátó üzletekben, szívesen segítenek.

2016. márc. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Hello!


Én leginkább a felszerelésnek szoktam örülni. Mivel leginkább filcet és copic makert használok, amik meg elég drágák, szóval örülök, ha nem nekem kell megvennem őket. De jól monta az előttem szóló, tájékozódni kell, hogy mit használ akinek venni szeretnéd, és olyat venni, különben csak pénzkidobás. Amúgy biztos mást is szeret akinek ajándékozni akarsz nem csak rajzolni, szóval lehet mást is adni, szerintem nyugodtan. Rajzos témájú könyvet én nem ajánlom, mert pénzkidobás. Interneten fenn van minden ami ilyen formában érdekes lehet.

2016. márc. 21. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
lehet lecsúsztam, de vannak egy könyvházban meditációs rajzolós könyvek. aki színezni szeret, vagy csak kreatívan gondolkodni, annak is jó ajándék.
2016. márc. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!