Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi lehet ebben elviselhetetlen?

Mi lehet ebben elviselhetetlen?

Figyelt kérdés

Nem is ertem eleve a problemat a lakotarsaim szempontjabol.

Az egyik problema az volt, hogy miert dusolok minden este. Nem toltok orakat a furdoben, 10-15 perc alatt befejezem.

A masik problema az volt, hogy minden heten mosok 1x vilagos ruhakat es 1x sotet ruhakat. Itt megint az volt a megjegyzesuk, hogy miert. Egesz nap rajtam vannak az egyetemen a ruhat, muszaj atobliteni, kimosni oket. Ezek tenyleg akkor nagy problemak lennenek?

23L


2016. márc. 15. 11:37
 1/8 anonim ***** válasza:

Zavarja őket? Ha igen, mondják meg, hogy miben. Ha nem tudnak semmit mondani, csak annyit, hogy nekik ez furcsa, akkor ne foglalkozz velük.

Lehet, hogy ők kevesebbszer tusolnak és mosnak és azzal, hogy érthetetlenséget mutatnak annak az irányába, ahogyan te csinálod, arra keresnek megerősítést, hogy úgy a jó, ahogy ők csinálják.

2016. márc. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Blade Bone ***** válasza:
Szerintem inkább garasosak, jelezték már hogy ők is ugyanannyit fizetnek mint te?
2016. márc. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem jeleztek, de nem is nagyon van mit jelezzenek, mert en vasarnap edtetol csutortok estig vagyok itt,ok pedig van, hogy 1-2 honapig haza se mennek, es ugyanannyit fizetek en is,mint ok. Ezert is szoktam mindig dusolni, es itt mosni, nem hazavinni a ruhakat, hogy otthon mossam ki oket.
2016. márc. 15. 12:06
 4/8 anonim ***** válasza:
94%
tusolni
2016. márc. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Blade Bone ***** válasza:
Hát akkor ez csak ilyen szőrszálhasogatás. :D Ha nem tetszik nekik, hogy igényesebb vagy náluk, akkor csukják be a szemüket.
2016. márc. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon viccesek egyesek, ahogy latom, ha tudni akarjatok a nemet nyelv nagy hatassal volt a magyar nyelvre, amikor kicsi voltam. A nemetek a tusolasnak azt mondjak, hogy duschen... Hogy egyesek tanuljanak egy kicsit, hogy mi honnan ered.
2016. márc. 15. 17:23
 7/8 anonim ***** válasza:
92%
Te írsz hibásan... nézd már meg a csomagolást, az van rajta, hogy Dusfürdő? Vagy szerinted úgy helyes, ha random kicserélsz szavakat egy adott lingua? Because akkor is si può érteni? Warum?
2016. márc. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nemetul irja rajta, kepzeld el! Es ez nem a helyesiras kategoria... Bocsika... A legrosszabb az, hogy megertetted, hogy mit akartam, megis fikazol... Inkabb nem reagalok ra tobb semmit...
2016. márc. 15. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!