Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy védekezzünk, ha el...

Hogy védekezzünk, ha el akarnak rabolni?

Figyelt kérdés
Na, szóval az egyik osztálytársammal mikor mentünk a buszmegállóba lekéstük a buszt és lementünk a buszmegálló mögötti játszótérre (nem közvetlen a megálló mögött van) és mikor hintáztunk odajött hozzánk egy 30 év körüli férfi és először az időt kérdezte aztán pedig, hogy hol lakunk stb... És ma is odajött hozzánk... (Az előbbi amit írtam tegnap volt) És elkezdte kérdezni, hogy alszunk stb... Nagyon kétségbe estünk... Létszi segítsetek! 13LY

2016. márc. 23. 15:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hívjátok a rendőrséget és szóljatok a szüleiteknek!
2016. márc. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
31%
Futással, ha messziről meglátjátok már fussatok!
2016. márc. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%

Nem kirabolni akar,hanem inkább vmi pedofil lehet.


Ha kérdezősködik mondjátok meg,hogy szóltatok a rendőrségnek és figyelik a környéket,jobban teszi ha odébb áll.



Volt a héven régebben egy idősebb pasi aki engem nézett egyszer velem szembe ült és az időt kérdezte,mondtam neki,hogy 3 óra 15 perc, vissza dugtam a fülesemet és néztem ki az ablakon hallom,hogy motyog vmit,de nem figyeltem. Máskor ugyan ez. Kamuból mondtam,hogy most fog felszállni a rendőr ismerősöm,jobban teszi ha békén hagy mert bevitettem zaklatásért. Azóta az a pasi ha meglát elkerül :D


Viszont fontos,hogy ne lássa rajtatok,hogy féltek!

Illetve semmilyen információt ne adjatok neki,meg mondjátok,hogy semmi köze hozzá.

2016. márc. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Momentán nem ide kéne írkálni, hanem elmondani a családotoknak, de nagyon gyorsan!
2016. márc. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Fontos hogy légy határozott és ne mutasd neki hogy félsz!

Legyen nálatok vmi önvédelmi fegyver paprikaspray vagy vmi ilyesmi.

2016. márc. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Legyél mindig büdös és akkor senki nem akar elrabolni:D
2016. márc. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mindennap lekésitek a buszt?
2016. márc. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Amúgy meg tényleg.. a megoldás: nem mentek vissza arra a játszótérre. Csak még 20 millió másik játszótér van...
2016. márc. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy tudja, hogy melyik megállóban szállunk fel...
2016. márc. 24. 15:15
 10/12 anonim ***** válasza:
vegyél valamilyen onvédelmi sprayt, és ha zaklat fújd a pofájába aztán futás. De eloszor is szolj a szuleidnek.
2016. márc. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!