Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért vagyok rosszul már...

Miért vagyok rosszul már attól is ha Facebook-on bejelentkezek?

Figyelt kérdés
Valamelyik nap is reggelről beszóltak nekem és annyira elkezdett verni a szivem hogy azt hittem szívrohamom lessz meg ki akartam ájulni legszivesebben a padból. Most meg rászántam magam hogy bejelentkezek facebookra és megosztok eg yképet de megint jött a heves szívverés és félelem érzet, mielőtt elsírtam magam. Igen, járok pszichológushoz, igez, szedek gyógyszert és beutalóm is van az idegondozóba de én ezt már nem bírom tovább...napról napra egyedül és a családomon kívül senki korombelivel nem tudok beszélni vagy hasonló érdeklődési körű társaságban lenni és...olyan mintha megfojtana fájdalmasan.
2016. ápr. 16. 19:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát ez szomorú, de mi lenne ha nem mennél fel, vagy ha fel is mész nem posztolsz. Ha tudod hogy ezt váltja ki belőled a dolog, akkor minek csinálod.
2016. ápr. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az elsőnek nincs igaza. Terjed a neten az az idézet: "mielőtt depresszióval diagnosztizálnak, ellenőrizd, nem szimplán s**ggfejek vesznek-e örül". Elhiszem, hogy vannak pszichológiai zavaraid, de miért ismerőseid azok, akik beszólhatnak egy posztra. Nekem is volt ilyen bajom, bár nekem vannak barátaim, de 5-6 ember utált a gimiben. Nekem is sokáig tartott, mire rájöttem, hogy de hát le is törölhetem őket. Egyáltalán nem kötelező, hogy az ismerősei legyenek, csak mert osztálytársak voltunk. Mindenkit törölj le, akitől esély van beszólásra.
2016. ápr. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Mármint abban nincs az elsőnek igaza, hogy te ne lépj be a facebookra. Ha alapvetően a programot nem tartod rossznak, ne te vond meg magadtól. Ha a szomszéd bömbölteti éjjel a tévét, hangszigetleje ő a szobáját, ne te. Érted, ugye?
2016. ápr. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!