Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit vegyek legjobb barátomnak...

Mit vegyek legjobb barátomnak szülinapjára?

Figyelt kérdés
Na most ő lány, ennyiből vagyok bajba :D

2016. ápr. 19. 16:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Mondhatnál néhány infót a lányról,így csak magamból kiindulva tudok válaszolni,én szeretem bizsu ékszereket(esetleg utalhat a medál arra amit szeret)valami lányos határidő napló,közös kép egy keretben,kedvenc könyv/sorozat/zenekarával kapcsolatos tárgy pl.póló,bögre.
2016. ápr. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A legjobb baratod , es nem tudod mit vegyel neki? Hat te ismered ! 😒 Mivel nem irtal rola semmit igy nehez barmit is mondani.

Mennyire lanyos tipus, mennyibol akarsz neki vasrolni....Na mindegy..

Smink, parfum, pluss, valamilyen ekszer(akar piercing ha van neki) vagy vidd el moziba,

2016. ápr. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok,ami még eszembe jutott,hogy beülhettek valahova pl.cukrászdába akár a közös barátaitokkal vagy csak ketten,vagy elmehettek együtt egy koncertre de ezt azért beszéld meg vele.
2016. ápr. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Esetleg egy héliumos lufi ami szülinapos ,egy mini muffin ami jelképezné a tortát és lenne benne gyertya,ezek lennének a hangulatot adó ajándékok. Nem tudom mennyit szánsz az ajándékra ,mivel nem írtál róla semmi infót így sablonos de remek ajándék ötleteket adok:

1.Kedvenc parfümje esetleg kedvenc kenceficék amit az anyukájától vagy egyik lány barátnőjétől megkérdezhetsz

2.Ha sportol akkor ahhoz kapcsolódó: törülköző,bögre,napló,illetve ha nem sajnálod rá a pénzt akkor sport eszközt de az is valami apróbb nehogy a szülei vissza utasítaná mivel drága

3.Könyv ha szeret olvasni : esetleg ha meg írnád milyen témákban szeret olvasni akkor tudok segíteni ,mivel könyvfaló vagyok minden témában :)

4.Egy kézzel festett nagyobb képkeret a kedvenc fotókkal és mellé egy levél amiben leírod milyen fontos a barátságotok vagy hasonló .Hidd el nagyon megfog hatódni ( tapasztalatból mondom)

5.Valami közös kalanddal vagy viccelődéssel kapcsolatos ajándék , ami még inkább személyesebb mint egy levél vagy egy videó közös képekkel

Remélem tudtam segíteni :)

2016. ápr. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!