Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Idezetek a baratsagrol? Hogy...

Kisssviraag kérdése:

Idezetek a baratsagrol? Hogy fontos neked a masik akarmk is van? Stb? 14L

Figyelt kérdés

2016. ápr. 19. 17:55
 1/2 anonim válasza:
Szerintem ne idézetet keres hanem írd le neki papír,elektronikus vagy bármilyen módon ,hogy milyen fontos neked ő és a barátságotok . Sokkal szebb ajándék ,mint egy idézet amit már vagy ezren használnak. Remélem érted mire gondolok :)
2016. ápr. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Hülyének, hülye a barátja! Ez így van rendjén!

Míg nem vágják el a telefonvonalakat, míg van mondanivalónk, s amíg minden szorongásunk és örömünk meg akarjuk osztani egymással, addig barátok maradunk. Mindörökké !!!

Tudom hogy ez a legszebb, legőszintébb, legcsodásabb és legigazabb barátság, mert évek óta testvéremként szeretlek, és soha nem akarlak elveszíteni!

A legjobb barátnő tulajdonképpen egy testvér, akit az élet véletlenül elfelejtet neked adni.

„Van néhány olyan ember, akikkel nem kell mindennap beszélned, akik ezredszerre is végighallgatják tőled ugyanazt a történetet…és, ha te idiótaként viselkedsz, vagy addig nevetsz, amíg már sírnod kell, akkor is azt mondják: igen, Ő a legjobb barátom!”

„Egy igaz barát többet ér tízezer rokonnál.”

A Legjobb Barát az, akivel akár több órát át képes vagy beszélgetni a semmiről. Aki kiáll melletted, akármekkora hülyeséget csinálsz, és ha megkérdezik, büszkén vállalja, hogy igen Ő a Legjobb Barátom!

A barátság a legszebb ajándék az élet összes kincse felett!

Mennyi olyan barátság van, amit csak az iskola tartott össze.

A barátok akkor is vigyáznak az emberre, amikor nem látja be, hogy szüksége van rájuk. (Nora Roberts)

A régi barátok az életünk alapja, amelyre építkezhetünk. (Nora Roberts)

Barát az, aki akkor is velünk tart, amikor az egész világ ellenünk fordul.

Elhull a virág, eliramlik az élet, de a mi barátságunk megmarad végleg.

“Amikor minden hír rossz, és az ég teljesen szürke, és az összes csoki elfogyott, az egyetlen vigasztaló gondolat, hogy van egy olyan barátom, mint te.”

“Barát az, aki akkor is velünk tart, amikor az egész világ ellenünk fordul.” Alban Goodier

„Minden barátság azzal a homályos érzéssel kezdődik, hogy valahol már találkoztunk. Mintha régen testvérek lettünk volna. S azért a találkozás csak viszontlátás. Amikor pedig az ember barátjától elszakad, tudja, hogy ez a távozás csak látszat. Valahol együtt marad vele úgy, ahogy együtt volt vele a találkozás előtt.” Hamvas Béla

„Az igaz barátság olyan, mint az egészség; csak akkor értékeled, mikor elvesztetted.” Colton, Charles Caleb

„A barát ismeri a szívemben lévő dalt, és eldúdolja nekem, amikor kezdem felejteni.” Donna Robert

Ha azt mondom, hogy te a legjobb barátnőm vagy, még meg sem közelítem a valóságot. Nekem te a nővérem vagy. Néha az anyám is, ami valljuk be, rám fér. Azért tudom, magam ilyen vakmerően beleverni a kalandokba, mert ő mindig mellettem áll. Mindig ott áll mellettem.

„Az igazi barát a legnagyobb kincs – és minden kincs közül ennek megszerzésére gondolunk legkevesebbet.” (La Rochefoucauld)

“A jó barát olyan valaki, akivel együtt semmi különöset nem tesz az ember, aztán rájön, hogy a “semmi különös” nagyon is különös. A jó barát mindent elmesél magáról neked. A jó barát olyan valaki, aki tényleg örül, ha győztél, és megdolgoztál a sikerért. Olyan valaki, aki előtt nem kell védekezned, és nem kell jó benyomást tenned rá. A jó barát ennek a sok csodálatos valakinek a megkapó egyvelege, akivel közös emlékeid lesznek majd, akinek adsz, és akitől kapsz – ő a “most és mindörökké jó barát.”

A barátságod hozott színt az életembe, még a legsötétebb időszakokban is, és én vagyok a legszerencsésebb ember a világon, hogy kaptam ezt az ajándékot. (Ahol a szivárvány véget ér)

Mi ketten igazán hűséges jó barátai tudtunk egymásnak lenni jóban, rosszban. (...) Az ember boldogságát csak az dönti el, ami lelkében van. Élhetünk egy és ugyanazon környezetben és mégis egészen más világban. (Dániel Anna)


Ha az ember rátalál a legjobb barátjára, az olyan, mintha szerelembe esne. (Elizabeth Wein)


"Ha barátokkal együtt utazik az ember, akkor nagyobb az esélye, hogy minden jól alakuljon."

Bármily ritka is az igazi szerelem, még mindig nem olyan ritka, mint az igazi barátság. (Francois de La Rochefoucauld)


Az idő mutatja meg igazán, hogy kik az igazi barátaid

A barátok jönnek mennek az életedben lehet belőlük sok vagy kevés elveszítheted őket vagy épp ujjakat szerezhetsz de egyikük sem lesz állandó. Ritka az életre szóló barátság de ha találsz valakit aki értékeli ahogy eszel a béna humorod aki aggódik vagy veled együtt örül akivel akár hányszor vesztek össze és ordibáltok egymással is ugyanúgy szeret aki már nem is a legjobb barátod hanem a másik feled. Na őt becsüld meg jól mert belőle nem lesz még egy.

Barátok voltunk diák majd főiskolás évek és a barátság úgy szép, ha örökre megmarad.

A legjobb barát lényege, hogy önmagad adhatod magad előtte, bármilyen is vagy♥ Megmutathatod a legrosszabb és a legjobb oldalaidat ♥ És bármi legyen is, szeret♥ Összeveszhettek, de ha haragszol is rá, tudod, hogy mindig a barátod marad.

2016. júl. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!