Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit írjak a tablóképe hátuljára?

Mit írjak a tablóképe hátuljára?

Figyelt kérdés

Most fogunk ballagni, de így 5 évnyi barátság után azt érzem, hogy a barátságunk már nem olyan mint régen. Már nem érzem azt, hogy a legjobb barátnőm lenne. Sokszor érzem, hogy elhanyagol, mások sokkal fontosabbak neki. (mikor én hívom, hogy találkozzunk, szinte alig ér rá. Egyébként meg soha nincs otthon, ezzel-azzal találkozik). Mikor ezt említettem neki, még ő haragudott meg rám. Azután nem akartam, hogy ez legyen úgyhogy é kezdeményeztem a békülést, már szó nélkül tűröm, hogy ilyen, de nagyon rosszul esik.

A tablóképe amit kaptam tőle, egy nyálas idézete írt az igaz barátságról. Ami szép és jó, és sírásig meghatott volna, ha nem érezném azt, hogy minden egyes betű hazugság.

Én nem akarok neki ilyet írni, mert nem érzem, hogy erre lenne szükség.

Szerintetek mit írjak rá?


2016. ápr. 20. 17:19
 1/1 anonim válasza:
Keress valamit ami kevésbé nyálas, de mégis egy közhelyes maszlag, lehetőleg olyat, amihez téged nem fűz érzelem. Akkor nem sértődik meg, te meg kipipáltad a feladatot. Remélem a következő sulidban találsz jobb barátot :)
2016. ápr. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!