Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek is egy hisztis...

Szerintetek is egy hisztis 3,14csa vagyok?

Figyelt kérdés

Herótom van attól, amikor valaki tiszteletlenül bánik velem, amikor csúnyán beszélnek hozzám. Egy csomó fiú haverom csak úgy poénból olyanokat mondanak még nekem is, (pedig lány vagyok) hogy "te f#szfej", "f#sszopó", "te g*ci", meg minden második kijelentésük az, hogy "B#szd meg", "az anyád p*csáját", "rohadj meg", stb. Hiába mondom nekik, hogy velem igy ne beszéljenek, csak kiröhögnek, hogy mit hisztizek, barátok közt ez elfogadott, meg nem gondolják komolyan...De nekem akkor is rosszul esik, mikor bárki is ilyeneket mond nekem, ráadásul én a barátaimmal meg a hozzám közelállókkal pont, hogy próbálok minél kedvesebben és tisztelettudóbban viselkedni, ők meg ilyen alpári módon beszélnek hozzám..

Attól, hogy barátok vagyunk, miért kell igy beszélniük velem? Én valahogy nem tudok azonosulni ezzel a felfogással, hogy a barátaiddal tök normális, ha csúnyán beszélsz, meg trágár beceneveket aggattok a másikra...Amúgy is utálom a csúnya beszédet, de az főleg idegesit, mikor az állitólagos barátaim mondanak ilyet.

Szerintetek is velem van a baj? Van olyan ember, aki el tudna ilyen barátot fogadni, mint amilyen én vagyok?.. 18L


2016. ápr. 21. 13:23
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
Nem ilyen kultúrkörben kéne mozogni.
2016. ápr. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem annyi a probléma csak, hogy nem hozzád valók a haverjaid :)
2016. ápr. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A leírtak alapján abszolút nem vagy hisztis. Ezt is csak olyanok jelentik ki, akik nem tudnak mit kezdeni azzal, hogy valaki normálisabb stílust vár el tőlük.


Egyébként meg az említett fiúkat egyáltalán nem nevezném a barátaidnak, még csak a "haverjaidnak" sem. Ha valaki tényleg a barátod, akkor megért, és megteszi azt a szívességet, hogy a társaságodban nem beszél csúnyán, még akkor sem, ha ez az egyik szerves tulajdonsága.

2016. ápr. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)

Nem szoktam amúgy suttyó emberekkel barátkozni, de még azok is ilyenek lesznek egy idő után, akik előtte normálisabbnak tűntek..

2016. ápr. 21. 14:18
 5/5 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Te kik között mozogsz, úristen? Ha nekem ilyet mondana valaki, eltörném a karját, komolyan :D Viccet félretéve, nyugodtan leléphetsz ebből a társaságból, nekem sok "laza" haverom van, de egyik se beszél így velem, de egymással se.
2016. ápr. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!