Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Most mit csináljak?

Most mit csináljak?

Figyelt kérdés

Neten megismertem valakit, akivel eléggé összebarátkoztunk, legalább is én annak tekintettem. Örültem, hogy végre találtam valakit, akinek bármit elmondhatok és őszinte lehetek, tényleg nagyon sokat jelentett nekem, még annak ellenére is, hogy azt se tudom, hogy néz ki, mert még sose találkoztunk. Ő adott értelmet az életemnek, minden nap azért keltem fel, mert tudtam, ha hazaérek, beszélgethetek vele. Olyan volt, mintha az enyém lehetne az az igazi, életre szóló legeslegeslegjobb barátság, amiről csak hallottam eddig.

Aztán egyik nap csak úgy felszívódott, hiába írogattam neki, nem válaszolt, pedig láttam, hogy fent szokott néha lenni (skype-on beszélgettünk egyébkét). Már egy hónapja nem írt vissza és mióta nem beszélünk, semminek nincs értelme és semmihez nincs kedvem, legszívesebben egész nap csak a szobámban ülnék és sírnék. Nem tudom, miért nem ír, előtte nem veszekedtünk, semmi előzménye nem volt ennek. De valamiért biztos megutált, ha már egy hónapja nem ír vissza. Vissza akarom kapni. Mit csináljak? Tudom, hogy tovább kéne lépnem és más barátokat keresni, de még sosem találkoztam ilyen emberrel és félek, nem is fogok és valahol nem is akarok, mert még mindig reménykedek, hogy egyszer csak felbukkan és mond valamit, hogy csak nem volt ideje fent lenni, vagy mondjuk balesetet szenvedett és kórházban volt és nem tudott addig írni, vagy mit tudom én...Már olyan nevetséges dolgokat találtam ki, hogy az hihetetlen, de nem akarom és nem is tudom elengedni őt.


2016. ápr. 23. 23:28
 1/9 anonim ***** válasza:

Lehet meghalt vagy csak nincs nete.

Amúgy erről könnyen megbizonyosodhatsz, hogy történt-e valami és azért nem ír. Bejelölöd másik fiókon anélkül hogy tudná ki vagy, másnak adod ki magad.

2016. ápr. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam rá, de félek, direkt nem írna vissza idegeneknek..Az milyen lenne már, ha nem is adná meg mondjuk senkinek sem a skype-ját, szóval nem is számítana rá, erre valaki csak úgy ráírna, hogy szia mizujs. Nem gondolná azt, hogy valami beteg ember, akinek inkább nem kéne válaszolnia, vagy ilyesmi?
2016. ápr. 23. 23:35
 3/9 A kérdező kommentje:
Egyébként félek a választól is :( Mármint, sehogy se jó, mert ha nem ír vissza, az még mindig jelentheti azt, hogy tudja, hogy én írtam rá és nem akar velem beszélni, de azt is, hogy valami tényleg történt vele, amit nem szeretnék, ha meg igen, akkor az megint azt jelenti, hogy csak velem nem akar beszélni.
2016. ápr. 23. 23:37
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem is úgy gondoltam, hogy csak úgy ráírsz. Mutatkozz be és mondd el, hogy ismerkedni szeretnél és a keresőben bukkantál rá or számting.

Vagy nem tudsz róla esetleg több infót? Facebook vagy valami? A googlén sok mindent meg lehet találni, lehet hogy a skypeos nevét mondjuk facebookon is leírta.

2016. ápr. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát félelemből nem lesz eredmény. Tettek kellenek. Ha nem akarsz tenni semmit azért, hogy esetleg megtudd mi a helyzet, akkor nem is fogod. Mellesleg valószínűbb, hogy csak nem akarta elmondani, hogy nem akar veled többet beszélgetni, nem akart téged megbántani. Még a nevét sem mondta el tippelek és ha képet sem mutatott, mit vársz tőle?
2016. ápr. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Blade Bone ***** válasza:

Szegényke :( én is voltam hasonló helyzetben és már több éve is van, hogy várok rá, látta minden üzenetem annó, se nem reagált semmit csak nézte ahogy szenvedek, még belé is zúgtam, de ez sem hatotta meg, igaz azóta párszor dumáltunk, de semmi komoly :/ bízok abban, hogy egyszer majd visszakaphatom. :)


Egyébként csak úgy nem hiszem, hogy eltűnne bárki is, hacsak tényleg nem volt balesete vagy valami. De ha láttad bejelentkezve, akkor valószínűleg ez tudatos, és akkor márpedig valami gondja van, az biztos. Átgondoltad már esetleg, hogy mik jöhetnek szóba?

2016. ápr. 24. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, lehet kicsit bunkó leszek, de csak az igazságot írom. Az ilyenekkel nem éri meg foglalkozni, akik más emberek érzéseivel, életével játszadoznak. Azon csodálkozom, hogy az ilyeneknek nincs bűntudatuk, pedig kellene. A tiniket egy életre megváltoztathatja egy nehezebb időszak.
2016. ápr. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Annyit még hozzáfűznék, hogy tapasztalatból beszélek, csak én mást éltem át.
2016. ápr. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Egyébként tényleg nem tudom, mi baja lehet, előtte tényleg nem veszekedtünk, meg nem mondott semmit, hogy valami gondja lenne..És nagyon hiányzik :(
2016. ápr. 24. 13:44

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!