Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ki szeretnék menni külföldre,...

Ki szeretnék menni külföldre, hogy összespóroljak pár M ft-ot, majd hazajönni és eltűnni pár hónapra mialatt egy plasztikai magánklinikán helyrehozom azt amit a természet nagyon, de nagyon el**szott. Mi erről a véleményetek?

Figyelt kérdés
Ez egy rossz gondolat? Vajon az ismerőseim hogyan viszonyulnának hozzám ezután? Sajnos elképesztően ronda vagyok. Nincs már barátnőm több mint egy évtizede. Viszont család centrikus, és hűséges vagyok, és nagyon vágyok egy komoly kapcsolatra amióta az eszemet tudom. Szeretnék én is egy társat akit szerethetek, akiért érdemes élni, küzdeni, megbecsülni stb. Sajnos hiába a belső tulajdonságok, mindig a külső dönt mindenről erre már rájöttem a hosszú évek során. Így, - összeszedve az összes maradék tartalék erőmet, hogy talán nekem is lehet párom- adva még egy utolsó esélyt magamnak erre gondoltam. Viszont nem akarnám hogy azok az embebrek is hátat fordítsanak akik eddig legalább emberszámba vettek. Vélemények? (39F)
2016. ápr. 29. 23:18
 1/9 anonim ***** válasza:
58%
Íjaj. Aranyos s gyermeteg gondolat.
2016. ápr. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Arra már rájöttem az idők során, hogy pénzt sokkal könnyebb szerezni (becsületes úton) mint társat a női nemből.
2016. ápr. 29. 23:29
 3/9 anonim ***** válasza:
Érdekes..Azt hittem huszonéves kérdés író lesz..úgy lebeszéltem volna, így se beszéllek rá,de ha úgy érzed..Miért fordítanának hátat..értsék meg és kész
2016. ápr. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Tudom hogy meglepő a kor. De ez van. Egyre inkább.
2016. ápr. 29. 23:31
 5/9 A kérdező kommentje:
Sajnos jobb hozzászokni az ilyen jellegű kérdésekhez. Évről-évre egyre több a magányos ember. Ha valakit rondának teremtett az élet, az nyilván nagyobb sz**ás a cél tükrében, de a "szociálisan elfogadható" kategóriában is ez a helyzet - állítólag.
2016. ápr. 29. 23:36
 6/9 A kérdező kommentje:
A "szociális" helyett inkább a "vizuális" kifejezés a helytálló.
2016. ápr. 29. 23:38
 7/9 anonim ***** válasza:

Sztem csinald, ha erre vagysz. Meg kuldhetnel egy kepet magadrol, szivesen megneznem h tenyleg olyan rossz e a helyzet..

Off: hogyhogy ez a "kulfoldre megyek osszesporolok par M ftot plasztikara" otlet 39 evesen meg otlet? Eddig miert nem mentel?

2016. ápr. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Későn bátorodtam fel.
2016. ápr. 29. 23:48
 9/9 anonim ***** válasza:

Most nagyon rondanak kepzeltelek el, de nem hiszem hogy olyan ronda vagy.


Tuti egy hajvagas, stilusvaltas, igenyes megjelenes, valami sport hogy edzetebb, magabiztosabb legy nem segitene?

2016. ápr. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!