Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Aki világéletében egy szende...

Aki világéletében egy szende kis stréber volt, hogyan nyisson a világra?

Figyelt kérdés
Hülyére tanultam magam szószerint, mert sajnos semmire nem mentem vele. Semmihez nincs affinitásom, semmi nem érdekel. Társasági életem sosem volt, de most már nagyon szeretnék olyan embereket találni, akik hozzám hasonlóan már felnőttként ébredtek rá a valóságra...írjatok! :)
2016. máj. 6. 17:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Ahogy akarsz. Úgyis csak azt fedezheted fel, amit fel akarsz fedezni. Hogy mit akarsz, azt meg te tudod.
2016. máj. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kétlem, hogy az megoldaná a problémádat, hogy hasonló, zárkózott emberekkel ismerkedj. Olyan ismerősökre van szükséged, akik bevezetnek a társasági életbe, és átveszed a nyitottságukat.
2016. máj. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Elkezdesz gondolkodni. Eddig betanult logika ellenes szabványok ellen fordulsz.

Elég könnyű. Ha kell segíthetek ha írsz.

2016. máj. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én ilyen vagyok :) Szemüveges,fogszabályzós,göndör hajú,csúnyácska lány voltam,és szintén csúnyácska,antiszoc barátaim voltak.Aztán úgy döntöttem,hogy változtatni akarok,és elkezdtem olyan ismerőseimmel jóban lenni,akik nyitottak,csinosak.Kb 3-4 év telt el azóta,lekerült a szemüveg,fogszabi,vékony vagyok(bár akkor is az voltam:),edzek,csinosan öltözködök és jó pasik/jó csajok vesznek körül.Nagyon jól érzem magam a bőrömben:) Ami jó még,hogy a stréberségemnek köszönhetően viszont több felsőfokú nyelvvizsgám is van és egyetemre járok,szóval nem bánom,hogy régebben inkább a tanulásra fektettem a hangsúlyt,mert annak is meg lett az eredménye.

20L

2016. máj. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
#4 Azért ugye nem estél át a ló túloldalára?Ez a "vékony is vagyok", illetve a "jó pasik/jó csajok vesznek körül" kicsit már az elbutult felszínesség irányába mutat.
2016. máj. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Szerintem aki bármilyen társaságba bekerül, szüksége van akár egy minimális felszínességre...udvarias kis megjegyzések, pár klisé és hétköznapi téma ami egyébként mindenkit érint mégis nagyon egyedinek érződik :)

Mindenesetre én örülök, hogy a 4-es jól érzi magát a bőrében :)

2016. máj. 10. 09:43
 7/8 anonim ***** válasza:
#5 a jó pasik/jó csajok alatt nem csak a külső szépséget értem,hanem azt,hogy olyan emberek,akik magabiztosak,szeretik magukat és így pozitív kisugárzással bírnak :) És ez rám is átragad,bár én alapból pozitív szoktam lenni :D
2016. máj. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
#7 Akkor csak félreértettük egymást :)
2016. máj. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!